Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szüleitek hány éves kortól...

A szüleitek hány éves kortól engedte meg hogy festessétek a hajatokat? Bőv lenn

Figyelt kérdés
beakarom festetni a hajam szőkére. évek óta szőke párti vagyok... de anya csak a melírt engedi, ami szerintem ronda, sőt még nem is divat. de azon kivűl sok mindent megenged csak a hajat nem... nem értem, miért nem? azt mondja hogy letörne... na persze. vannak olyan hajfestékek amik elvileg jók. de ha letörne, akkor is az én hajam, had döntsem már el mit szeretnék vele kezdeni... és csak 18 éves korom után festethetem be.... mivel vehetném rá hogy megengedje?
2011. júl. 12. 11:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D azért még nyaggatom egy ideig :p
2011. júl. 12. 17:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szőke a hajam eredetileg is, meg festem is, most olyan nagyon szőke. Itthon festem, nem törik. Persze ésszel kell. Pl nem nekiesni mint a hü.e. Miért törne sok festés után? A szőke nem kopik, mert nem ráfestesz a hajadra hanem leszívsz belőle, ezért nem is kell festeni az egészet CSAK a tövét, mondjuk nagy néha rá lehet húzni az egészre. Ezért mondom, aki eszetlenül fest hajat meg is érdemli. Én amúgy- bár ezt neked nem ajánlom, mert nem ismerem anyudat, de 16 évesen egyik napról a másikra fekete hajjal mentem haza...mit tudott tenni? Semmit, mondta h hülye vok és meg fofom bánni. Mjuk nem bántam meg kb 4 évig voltam fekete, csak meguntam, hát leszivattam, tényh ekkor le kellett vágni, ez tavaly volt, de azóta már a vállamig ér, és szőke.
2011. júl. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem 12 éves koromban lett festve és nem tette tönkre,pedig az én hosszú hajamra 3 festék kell...most 14 vagyok és egészséges hajam van:)
2011. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!