Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít?

Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Komolyan most csak engem idegesít hogy 13-16 éves lányok kiírják gyk-ra hogy "széép wagyok? :$" és betsznek magukról 200 képet amin csücsörítenek vagy tükörben fotózzák magukat?? olyan átlagos tömegfejük van hozzá de mindemellett ők baromi szépnek gondolják magukat :''D Az ilyet én úgy fejberúgnám :'D
2011. júl. 12. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nincsönbizalmuk..


11 éves kromban én is kitettem mostanára már megnyugodtam

13

2011. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem is idegesít :D én a legtöbb képhez odaírom a véleményem (ami nem túl szép).. 15L
2011. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

18:24 vagyok:

az meg a másik, hogy odaírják, hogy nem tartják szépnek magukat meg hasonló. de ha valaki odaírja hogy ronda, akkor tök bunkón válaszolnak vissza.. na az ilyen dolgoktól mászok falra xD

2011. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen XD meg nem bírja a kritikát csak azt fogadja el hogy jaj de szép vagy:$
2011. júl. 12. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan hülyeség kitenni. Az nők (saját magamból kiindulva) jobban megjegyzik, ha rosszat mondanak rájuk, hiába mondja több ember az ellenkezőjét.

Ez csak arra jó, hogy az ember felidegesítse meg bántsa saját magát.

Szegény kamasz is, keresi is önmagát, folyton sérelmek is érik... Ha attól hogy leírom, hogy a szeme nagyon tetszik jobban érzi magát, akkor hagy legyen neki egy jó napja. :)

2011. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:D Én ezeken dőlök a nevetéstől. Kiscsaj felrak magáról egy olyan tükörben csücsörítős képet, és leírja, hogy jajj, olyan rosszul néz ki... Akik rosszat írnak róla, és megmondják, hogy nem jó a hajad, nem szép az arcod... azoknak visszaszól, de bezzeg a dícséretet nem bírja köszönni. Akkor miért nem írja ki, hogy csak pozitív válaszokat? :D
2011. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert ezek egoista p.csák :D:D:D
2011. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kimaradt az "unatkozó" az előzőből :P
2011. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!