Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy mindenki ennyire egyedi akar lenni?

Figyelt kérdés
Mi értelme? A többség csak szánalmas próbálkozások, amik se nem egyediek, se nem ízlésesek, se nem szépek. Én nem vagyok egyedi, de annyira nem is akarok az lenni. Meg elvégre ugye nem a ruha teszi az embert
2010. nov. 23. 12:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Engem nem idegesít, valószínűleg azért, mert én pl. 19.sz-i ruhákban császkálok a városban...

Mért zavar téged az, ha valaki nem akar "egyforma" lenni? Nem a ruha teszi az embert, de én nem akarok olyan cuccban mászkálni, ami szembejön velem, pl. a nagymenő plázaboltos cuccok...

És bármennyire is nem csak a ruha a lényeg, igenis számít, mert sokan így fejezik ki magukat. Nem várhatod el mindenkitől, hogy úgy nézzen ki, ahogy neked tetszik. Sosem értetem az olyan embereket, akiknek fáj, hogy mások milyen ruhában érzik jól magukat... 21/L

2010. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Engem igazából nem érdekel, hogy kinek milyen divatos, vagy nem divatos az öltözéke. Minden ruhadarabot tudni kell viselni, az az egyéniségből fakad. Engem az idegesít igazából, hogy ezt nem képesek sokan felfogni. Általában az olyan embereken áll idétlenül a ruha amit visel, akin látszik, hogy nem képes azonosulni vele. Egy divatos ruha is tud idétlen lenni valakin akkor, ha igazából nem azonosul azzal, amit visel. Ahogy az is idegesítő, amikor valaki azért visel valami "egyedi" darabot, mert ezzel akarja felhívni magára a figyelmet, hogy elmondhassa ő lázad minden és mindenki ellen és igazi egyéniség. (mindkét esetben csupán csak a másik után megy, de soha nem a saját feje után)

Én személy szerint, mikor leülök egy parkban, vagy kávézóban soha nem a ruhát nézem az embereken, hanem azt, hogy az illető a megnyilvánulásaiban mennyire tud azonosulni a ruhával.

Magyarul: mindegy milyen ruha van rajtad. A ruhát viselni kell és nem hordani.

2010. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Igen, csak Téged... Nem is értelek... Szóval jó Neked, hogy tucatember vagy? Olyan, akiből ebben az országban "csak" 300 000 van? Te tudod...

Én amolyan goth és metálos keverék vagyok, és azért is tartom magam egyedinek, mert nem "sablongót" és nem "sablonmetálos" cuccokban mászkálok. Nem dark shopban veszek magamnak tucatfűzőt, és acélbetkós bakancs helyett motoros csizmát hordok.

Amit én megveszek a turiban vagy TeszVeszen párszáz forintért, nem valószínű, hogy szembejön velem milliószor az utcán. Arról nem is beszélve, hogy egy csomót átalakítok, átvarrok, így aztán tényleg egyedi lesz!

Azok a göncök, amiket butikokban meg plázákban lehet kapni, annak a java nagyon drága és még ocsmányak is...

Nem értem, Neked miért baj, ha valaki egyedi akar lenni. Attól, hogy Neked nincs stílusod, még másnak lehet, és azt a stílust a saját képére formálhatja.


Szintén 21/L, csak egy másik

2010. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem vidít, ha valaki színesebben, érdekesebben öltözködik.


Ugyanúgy bírom ha valaki vintage holmikkal kísérletezik, mintha egy vicces "plázalányt" látok.


Minap láttam egy nőt, 40 körül lehetett, igai szőke pitsa, mindene arany és leopárdmintás volt, plusz a szatyrokban valami rózsaszín tigriscsíkos holmit cipelt, és a műbundáján ott árválkodott egy "Minél több embert megismerek, annál jobban bírom az állatokat" kitűző, nah mindjárt jobb napom lett:DDD

2010. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem megnézni az embereket az utcán, egy hete a debreceni Fórumban láttam egy nagyon érdekes lányt. Mindene sápadt volt, a haja nagyon szép platinaszőke volt fenékig érő, eredetinek tűnt, és hozzá a ruhái mind ilyen visszafogott pasztellárnyalatúak voltak-de nem ilyen ribis ruhák, hanem konzervatívabb, úgy nézett ki mint egy tünde:O

A szeme az meg savószínű volt. Párom azt mondta, hogy észre sem vette volna, annyira áttetszőnek tűnt.


Tehát engem nem idegesít:) Jó ilyeneket látni.

2010. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De nem az, hanem itt pl gyakorin, kérdések: Akkor most egyedi vagyok? Felsorolja a legsablonosabb cuccokat... Én legalább beismerem, hogy plázából öltözködöm, meg ugyan úgy divat márkákat hordok, meg nem valami egyedi, de nem is ez a célom. Összhangban van, szóval nem hiszem, hogy olyan nagy gáz lenne. De mikor valaki arra veri magát, hogy ilyen olyan cső gatyája van, meg iskolában is, ugyanúgy néznek ki, de most ők egyediek... És amúgy semmi közöm hozzá, csak kicsit irritáló mikor azt hiszi valaki, hogy most mert felvett egy ilyen olyan dolgot, és mekkora EGYÉÉÉNISÉG
2010. nov. 23. 13:46
 7/19 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy ő egyéniség, de biztosan nem úgy érte el, hogy ő most bemegy valami menő butikba, és előadja mekkora egy arc... "úgy nézett ki mint egy tünde:O " Mi az a tünde? xd
2010. nov. 23. 13:49
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok: Engem inkább az szokott zavarni, ha valaki olyan kérdéseket tesz fel, hogy "Szerintetek hogy nézek ki?" meg "Szép vagyok?" meg "Csinos vagyok?". De most már akkor értem, hogy Te hogy érted... Akkor viszont bocsika, amiért "beszóltam". x(

Az olyanoktól, akikre Te gondolsz én is falra tudok sokszor mászni... Na mindegy.

Egyébként a tünde egy fantasy lény :D Mint Legolas a Gyűrűk urából!

2010. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, éértem!

Hát igen az tényleg irritáló, mint pl. az emósoknál ez a iszonyú színes haj, tépve, hozzá ugyanazaok a pózok a fotókon, hajráffal, stb. És akkor jön az "önmegvalósító" szöveg-szemben a világgal stb. Ha-ha.:)

Ebben igazad van.


[link]


A tünde az tündér, elf.

2010. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

A tündék J.R.R. Tolkien alkotásaiból ismert fantáziabeli lények.

A legtöbb embernél ez sajnos azt jelenti, hogy azok a hegyesfülű, elb.szott platinaszőke parókás, kékszemű izék a gyűrűkurából.


Egyébként azt hittem, hogy az egyedi emberekről beszélünk, nem a csőnadrág-konzercipő-1000 ilyen jön szembe egy nap az utcán "egyéniségekről"...

2010. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!