Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapság már senkinek nem jön...

Manapság már senkinek nem jön be a szőke haj, kék szem fehér bőr kombó?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 18:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
28%
dehogynem! 30/F
2011. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem igen! Barna szemű és hajú és könnyen barnuló bőrű vagyok, és lecserélném magam legszívesebben szőke, kék szemű, fehér bőrű testre... :/ Kár, hogy nem lehet...

18L

2011. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Inkább úgy tapasztalom, hogy a fehér bőr kevésbé tetszik a fiúknak. Viszont azt vettem észre, hogy a négereknek, vagy más származásúaknak meg tetszik..

Nekem világosbarna a hajam,és zöld a szemem.És persze fehér bőr..

2011. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
60%
nekem is bejön a szőke. de csak az amelyik belülről nem az
2011. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem! Nekem pl nagyon is bejön. Én szeretem a szőke lányokat. Pláne ha még fehér bőrűek is, na akkor egyenesen imádom. Nekem egyáltalán nem tetszik a barna bőr. (Megadhatnád a barátnőd elérhetőségét.)

Ez a szőke = buta szerintem hülyeség. Egyetemen rengeteg szép, csinos szőke lánnyal találkoztam és a legtöbbje (akadt azért kivétel is) aranyos okos lány volt akivel jól lehetett dumálni, annak ellenére, hogy legtöbben tuti csak cicababának nézték.

2011. júl. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Fekete haj, Fekete szem, Barna bőr. Legalábbis nekem. Egyébként nagyon sok pasinak bejönnek a szőkék is.


Üdv. 16/F

2011. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Szerintem a szőke haj kék szem nagyon szép! Badarság az,hogy a szőke nők mind hülyék! Jajj de irigyellek,kiskoromban én is szőke hajat és kék szemeket szerettem volna. (egy barna bőrű hajú és szemű lány)
2011. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem amennyi férfi annyi vélemény. És szerintem is nagyon szép a szőke haj még ha festve is van. És az a sztereotípia hogy a szőke nők buták szerintem is baromság. A barna hajú nők között is vannak ellenszenvesek és buták. És a nők mindig (mint pl én is) találnak vmi rossz dolgot a testükön, a hajukon és majd beleőrülnek ebbe!:D (egy barna hajú, barnásabb bőrű, kék szemű lány)
2011. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy örülne, ha bárkinek megadnám az elérhetőségeit. Egyébként ő is egyetemista, ezért is utálja, hogy butácskának nézik elsőre, mert egyáltalán nincs alapja.
2011. júl. 19. 20:24
 20/23 anonim válasza:
53%

Az egy dolog, hogy valaki szőke és kék szeme van. Attól még nem biztos hogy szép is.

De vannak országok (pl. a latin-amerikai) ahol "tök mindegy" hogy néz ki az illető, ha szőke, kék szemű és fehér a bőre akkor istennőként vagy istenként néznek rá és körül rajongják az ellenkező neműek!


Egy szőkésbarna kék szemű fehér börű srác aki megjárta venezuelát

2011. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!