Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor jó a nagy mell...

Most akkor jó a nagy mell vagy nem?

Figyelt kérdés
fiúk, mindig azokat hallottam, és el is hittem, hogy a fiúknak a nagy mell tetszik. előnyben is vagyok, nekem nagy mellem van :) sajnos a hasam sem kicsi :/ de az egyik haverom azt mondta hogy neki inkább a közepes mell tetszik... és a kismellű ismerőseimnek vannak inkább pasijaik, gondolom mert ők a vékonyak, ami a kicsi mellel társul... na most akkor mivan? :D 16/L
2011. júl. 12. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

fiú felfogással: vékony lány + nagy mell

de ez inkább genetika lehet...

igazából így van: vékony lány + kicsi mell

ducibb lány + nagy mell

2011. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
elsőnek inkább legyen vékony, kit érdekel a nagy mell ha mellé malac jelmez társul
2011. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a jo ha csinos vékony a lány. Én inkább popsi-mániás vagyok, meg a kicsi mell amugy is szebb.

A nagy mell is nagyon szép tud lenni, csak az a baj vele, hogy legtöbb esetben lóg.

2011. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ember annyi féle ízlés. Van akinek a barna, van akinek a szőke... va akinek a kicsil van akinek a nagy. Van akinek a vékony, van akinek a telt.
2011. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
most akkor a zöld vagy a kék a szebb szín?
2011. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megmondom neked öszintén, nö létemre nagyon örülök, hogy lefogytam a melleimet! Borzalmasan utáltam öket. Most közepes méretü, 70/C.

Sosem voltam duci, 168 cm/55-56 kg, de nagy melleim voltak. Most 49 kg vagyok.

A férfiak reakciójában annyi változást vettem észre, hogy már nem néznek meg annyira, mint elötte. Pedig én most kitünöen érzem magam a börömben, akkor is ha másoknak nem tetszik.:)))

A többségnek a nagyobbacska tetszik, de úgyis az a lényeg, hogy te jól érezd magad azzal ami van!:)

2011. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kisebb mell sokkal szebb. A nagy csöcs öregít, kövérít és lóghat is= tehát közönséges és csúnya. Ha sovány a nő akkor természetellenes, ha kövér a lány, akkor meg tökmindegy, mert az sem szép.

Az ideális méret talán a C-ig, de szerintem már az sem túl szép. Nekem 75B, és ez tökéletes! Nem kicsi sem nagy. 165 cm és 52 kg vagyok hozzá, én inkább nőni szeretnék mint nagy csöcsöket...

2011. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!