Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szőrtelenítési...

Mit tegyek? Szőrtelenítési gondjaim vannak.

Figyelt kérdés

Nagyon száraz a lábamon a bőröm és méghozzá érzékeny is. Borotvától kipattogók (akármit csinálok és akárhogyan) a krém irritálja a lábam...

Gondolkozom az epiláláson és a gyantázáson, csak az a gond, hogy nyár van és nem valami jól néz ki ha hagyom megnőni...

Mit ajánlotok az érzékeny, száraz bőrömre??? Esetleg ti hogyan oldjátok meg a gyantázást/epilálást nyáron??


2011. júl. 17. 20:42
 1/5 Neni83 válasza:
100%
Gyanta erős,és jó is.De borotválkozás utánra hallottam már olyat,hogy sima háztartási olajat kentek a bőrre,kb 10-15 percig.
2011. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hot_kiss ***** válasza:

Próbáld úgy borotválni a lábad, hogy közben folyik rá a víz és ahogy végeztél, töröld meg és kend be jó vastagon valami zsíros krémmel.

A krémmel nekem mákom van hála istennek.

Nekem a borotvától semmi bajom, de a gyanta nálam kín szenvedés. Rák vöröslesz az egész lábam, kierősödnek rajta a szőrszálak helyei, napokig viszket. és nem is olyan sima, mintha borotválnám.

Ha ennyire érzékeny a bőröd, akkor vagy sokszor kenegesd valami testápolóval vagy pedig próbáld ki az epilálást.

2011. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok a borotvával. Ugye 2-3 naponta kell boroválni, de akkor még kicsi a szőr, azonban látható meg sűrű. Na, az kész katasztrófa, mert ahány szőrtüszőm van, annyi bevérzik, de találtam rá egy egész jó krémet, Stellától a szőrtüszőgyulladás ellenit. Ez segített, de mégis áttértem az epilátorra, ami ugyan kissé fájdalmas, főleg az elején, de a végeredmény tartós. Nyáron sem macerás, max az első használatnál, ha sűrű a szőröd,de akkor is hagyd kicsit megnöveszteni, aztán leepilálod, és kövi alkalommal már aligha fog visszanőni szőröd, és az is nagyon gyenge lesz. :) Szóval megváltás. Azonban azt a krémet mindenféleképp tudom ajánlani, nagyon hazsnos, dm-ben meg tudod venni azonban a méretéhez kicsit drága, de azért elég sokáig kitart:)

Remélem tudtam segíteni :)

2011. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mind hasznos volt számomra!
2011. júl. 20. 10:07
 5/5 Levander ***** válasza:
A kérdés ugyan régi, de az ilyen bőrre találták ki a cukorgyantát. Próbáld ki, de figyelj oda, hogy helyesen használd. A leírás majd segít, de tartsd be. :)
2012. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!