Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szőrtelenítési módszert...

Melyik szőrtelenítési módszert részesítitek előnyben? (lent)

Figyelt kérdés

borotvával nem vagyok kibékülve, ami nálam szóbajöhet, az az epilátor és a gyanta.

a problémám az, hogy nem tudom, hogy epilátorból milyet érdemes venni, mi számít jó minőségűnek, meddig bírja és mennyibe kerül.

gyantáról hallottam olyasmit, hogy van valamilyen cukorgyantaféleség, de azt nem tudom hogyan kell csinálni, ha valaki tudja írja le legyen szíves :D

a gyantánál még azt sem tudom, hogy hol és mennyiért lehetne venni, hasonlóképpen az epilátorhoz.

előre is köszi a segítséget!


2011. febr. 6. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
EPILÁLÁS
2011. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyanta. A cukorgyanta nagyon macerás szerintem, lassan lehet vele haladni... de itt egy "recept"

Én a patronos gyantát szeretem, amit papírral kell letépni.

2011. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
... [link] :)
2011. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy 10 éves Braun epilátorom van, a legegyszerűbb, most kb. 4-5 ezer Ft minden üzletben. Ezt használom lábszárra, bikinivonal-intim területekre, hónaljra. Máshová pedig görgős gyantaszettet. Ehhez vettem gyantamelegítő készüléket, nagyon megérte (kb. 7 éve vettem, akkor volt 5000 Ft).
2011. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. febr. 12. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!