Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 13-12 éves...

Szerintetek egy 13-12 éves lánynak való orr piercing?

Figyelt kérdés
Szeretnék piercinget, egy apró icike picikét, de nem tudom, hogy ennyi idős korba lehet e, nem fognak e hülyének nézni.lövessem vagy szúrassam??melyik fáj jobban?
2011. júl. 17. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne való. Amúgy szúratni jobb. Nekem is szúrva lett. Na a lényeg: azért ne, mert kifognak röhögni érte, hogy kislány vagy, és nagynak akarsz tűnni, pedig még kis "pisis" vagy. Bocsi a szóhasználatért, nem lenézlek ezzel, csak nem tudom hogy elmagyarázni. Nyilván mindenki volt 12-13 éves...szóval okom sem lenne lenézni a korod miatt:) Ráérsz még ilyeneket csináltatni. Ehhez még kicsi vagy. Mindig a korodnak megfelelő dolgokat csináld, és ne állj be a sorba, ahol az ennyi idősek olyanok mint a rossz... Mert sajnos vannak ilyenek is.

17/L

2011. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]

kb ekkorát képzeltem el

2011. júl. 17. 22:32
 3/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem még várj 3-4 évet,mert még 12-13 évesen nagyon fiatalnak tűnsz,és nem kelt túl jó benyomást az emerekben,ha 12-13 lányokat látnak orrpiercinggel.

Várd meg míg minimum 15 éves leszel.

2011. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még 2-3-4 év és jöhet de ez elég korei meg szerintem nem is néz ki jól :// :)
2011. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
13 éves kislánynak még a barátaival kéne játszani nem pedig az orrát lövetni. nekem ez a véleményem bocs ha bunkó voltam
2011. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hot_kiss ***** válasza:
100%
Ha annyira akarod, akkor kibírod, hogy 15-16 legyél.
2011. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem az a lényeg, hogy mekkora, hanem az hogy van vagy nincs. Én is kiskoromban elterveztem hogy szeretnék, majd ha nagyobb leszek és már lehet. Akkor nem akartam, nem is lehetett volna, csak terveztem. Nagyon jó volt kivárni, és mikor végre lehetett, iszonyatosan örültem, hogy tudtam várni. Te is várj.
2011. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem
2011. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Talán a saját korosztályodban "menő" leszel, de a nagyobbak lenéznek majd! Egyet értek az első válaszolóval!
2011. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még, nem mások véleménye miatt mondom, hanem azért mert pár év múlva lehet hogy már teljesen más dolgok fognak tetszeni, és akkor már nem fogod akarni. Igaz hogy ki lehet szedni de hát nem tudom.. Akkor csináltasd meg, ha boldogabb leszel tőle a negatív kommentek ellenére is amit kapni fogsz rá.
2011. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!