Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsony vagy magas lányok?

Alacsony vagy magas lányok?

Figyelt kérdés

Fiúk! ti melyiket szeretitek jobban?

Lányok ti melyik kategóriába tartoztok? És megvagytok elégedve a magasságotokkal vagy nem?

Am én 165 cm vagyok.az magas?


2011. júl. 18. 23:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok és ez nekem pont jó. Volt pár negatív megnyilvánulás felém emiatt, de nem érdekel.

A 165 sztem nem magas. Inkább átlagos vagy alacsony. De hát ez attól függ ki honnan nézi. Egy 150 cm-es embernek valószínűleg magas, míg egy 180 cm-esnek meg már alacsony.

2011. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

180 vagyok, régen nagyon utáltam, de mára elfogadtam. Vékony is vagyok mellé, a mai napig hívnak modellkedni, de sose érdekelt, meg most már ki is vagyok öregedve belőle. Szívesebben lennék úgy 170 körül, de csak mert tetszenek a magas sarkú cipők. Pasizással sose volt gondom, szerencsére sok 180 feletti férfi van.

A 165 centi amúgy nőknél átlagos magasság.

2011. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Fekve úgyse számít
2011. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek a 23:42-sel. Mi az, hogy egy magasnak általában lóarca van??!!
2012. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Más az hogy a pasiknak mi tetszik és más az, hogy a nőnek magán mi tetszik. Általában az nem tetszik ami van :)

Ezért a középút a legjobb. A 165 centi lánynál az nem alacsony, de nem is magas.

Közepes. Viszont az hogy ő kinek számít magasnak vagy picinek az a pasi méretétől is függ, egy 185 centis pasinak nyilván alacsony egy 160-165 centis csaj, nem rossz értelemben, csak mellette ők is kis manók :)

de a pasik inkább nézik az alakot, és az arcot szerintem, mint a magasságot, jó nem mindegy hogy két méteres e a csaj vagy törpe, de 160-175 centi között sztem nem nagyon érdekli őket ha szerelmesek. Ha szexről van csak szó akkor meg főleg nem.

Homokóra alkatú lehet alacsony csaj is meg magas is.

A modell alkatú csajok meg sokszor nem szépek, hanem gebék, laposak, tisztelet a kivételnek. Valakinek a cicababa stílus sem jön be. Ahogy a túl nagy vagy szilikon mell sem.

Mindenki aki túl magas cipőt hord, vagy melleket csináltat magának, esetleg sok sminket visz fel, az valamit kompenzálni akar, azaz elégedetlen önmagával.

A divat, a karcsúság meg a mellméret nem feltétlen vonja maga után a szépség faktort. A szépség nem a centiken múlik, ahogy az álarcon, a divaton az etnikumon sem. A szerelem se az etnikumon, a nemi identításon, vagy a koron múlik, dem égcsak nem is a szépségen. Mind ak isugárzáson múlik. A feromon meg nem érezhető az alacsony csajoknál jobban, csak azért, mert a fejbőrből jön ki elvileg, és az van a pasik orra alatt, egy 170 centis csaj is érhet a pasija orráig. Annyira nem hiszek ezekben a dolgokban. Más alacsonyabbnak lenni egy pasinál és más alacsonynak lenni. Attól hogy fél fejjel alacsonyabb vagyok nála, és ő átlagosan magas kategória pasiban, attól még nem vagyok alacsony, de én szeretek az ő manókája lenni, de magas sarkút is hordhatnék. Szal engem a magasságom izgat a legkevésbé és szeretem hogy nem vagyok se magas se alacsony, 165 vagyok, viszont már 27 éves vagyok, és én 18 évesen csak 160 centi voltam, szal 20 éves korom után nőttem még pár centit lány létemre :)

Én jobban szeretem h a pasim magasabb nálam. De a képeken is a vékony csajok eleve magasabbnak tűnnek. És tényleg vannak olyanok, akik alacsonyak, de lóarcuk van és vannak akik magasak de mégis baba arcuk van.

Ez olyan hogy néger nőben is van szép, és kevésbé szép, meg fehérbe is, romába is. Kis mellűbe is, nagy mellűbe is. Lehet egy kis formás mell szebb mint egy nagy logó, vagy nagy mű. A pasimnál alacsonyabb vagyok, de nem vagyok alacsony, nem vagyok modell magas, de nem vagyok mini sem. Meg sok nő nem a pasiknak akar tetszeni, hanem inkább azt szeretné hogy a csajok irigykedjenek rá. Meg azt hiszi a pasiknak az tetszik, közben meg lehet hogy nem. Azaz minden pasinak más a szép, más a magas, más az esete, nem lehet általánosítani, vagy hogy kinek van jobb ízlése. Szerettem bele én már kevésbé szép emberbe is, és nem a lelke miatt, hanem mer akkor is tetszett az arca, kisugárzása, a nézése, a mosolya. Jobban tetszett mint egy izmos hasú, baba arcú, gyönyörű szemű nagy farkú szexi pasi alsóban. Szal egy csaj ha vagányan öltözködik, vagy sportosan, esetleg rockeresen, akkor véletlenül sem lesz irigy egy olyan csajra, aki cicababás, ha ő is olyan akarna lenni akkor szoknyát hordana, meg kisminkelné magát és magassarkút húzna, de mivel mondjuk tornacipőt hord, meg farmert, szabadidő ruhát, baseball sapit, ezért gondolom az olyanok nem is szeretnének másmilyenek lenni :)

2013. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
36%

meg nem is kell hogy legyen valakinek kimondott esete, most pl a barnák jönnek be, vagy a nagy szeműek, a japánok, a melles csajok, a magasak, a vékonyak stb....

az összhatás a lényeg, pl az sem mindegy ki hogy mozog, milyen a tartása, járása, öltözködése, illata, mosolya, mennyire ápolt. Pl én rosszul vagyok a hosszú hegyes mindenféle színű és mintájú, főleg háromszög alakú mű körmöktől, nem is tetszik, meg nem is tartom kényelmes dolognak. A páromnak se jön be. Ismerek olyat aki utálja egy nőn a tetkókat és a piercingeket is, vagy pl a szoli barna bőrt. A leopárdmintás cuccokat, vagy bármi ami ribis, és nem azért, hogy ne nézze meg más a barátnőjét, hanem egyszerűen neki nem jön be, akkor sem ha a legtöbb pasinak bejön.

Én sem a sok pasinak szeretnék bejönni, csak a páromnak, meg magamnak :)

és nem a divatnak. Nem a feltűnőség a lényeg, csak hogy szépek legyünk, szépnek érezzük magunkat. Az a fontos kinek mi tetszik, kinek mi áll jól ,mi illik a lelkivilágához.

Akinek meg nem csak tetszik egy stílus, hanem feltűnési viszketegsége van és nem önmagát adja, az nyilván elégedetlen magával, de a feltűnőség még nem jelenti azt hogy valaki szép, lehet csak röhejt csinál magából.

De mindenkinek más a szép, és jó és ezt tiszteletben is kell tartani.

Lehet valaki nem magas, de ha vékony, esetleg karcsú hosszú dereka van vagy aránylag hosszú combjai, akkor már magasnak tűnik. Az lehet tény valaki szemében hogy a 158 centis lány alacsony, vagy a 172 centis lány már magasnak számít, de lehet h a pasihozk épest mindkét csaj alacsony, vagy alacsonyabb, de ettől függetlenül h magasnak vagy alacsonynak számít e valaki, még lehet h nem zaavrja a pasit. Pl ha sós egy étel, sőt kicsit fűszeresebb de nekem bejön, akkor nem mondom azt hogy nem fűszeres, nem sós, pont jó, hanem azt mondom h igen, elég fűszeres, de nem baj, mert nekem ez bejön. Tehát attól még az ami, csak valakinek bejön, valakinek nem. Sőt van olyan is h valakinek az már magas valakinek viszont nem, pedig ugyanarról van szó.

Attól is függ kitől kérdik, egy alacsonyabb embertől, vagy egy magastól, mindenki más szögből szemléli a világot.

2013. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Én 180 cm vagyok és 14L. Én nagyon szeretem a magasságomat. Régebben mindig kisebb akartam lenni, de már rájöttem, hogy nem is olyan rossz magasabbnak lenni az átlagtól :)
2013. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
147 centi vagyok. Mindenki éli az életét, és onnan tudjuk, ha valakivel nincs rendben valami, hogy beszól. A saját dühét, esetleg önundorát vetíti ki másokra, hogy ne csak ő érezze sz@rul magát.
2017. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Hát én 165cm vagyok és nagyon magasnak érzem magam és utálom (bár szerencsére nem növök többet)12/L
2017. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

Én 176-77cm vagyok és az nem igaz, hogy a magas lányok lóarcúak vagyis tapasztalatom szerint nem. Na a lényeg én utálok ilyen nagyon magas lenni... és azt vettem észre, hogy fiúknak leginkább az ilyen 163-171cm tetszik a legjobban tehát te teljesen jó helyen vagy! :)

16/L

2021. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!