Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a magyar álomnőr...

Mit gondoltok a magyar álomnőről, Szabó Zsófiról?

Figyelt kérdés

tegnap láttam a tv-ben, hogy őt választották meg a magyarok álomnőnek. Kicsit meg is lepődtem, hisz nem az a tipikus nőideál, hanem kicsit formásabb, telt idomokkal rendelkezik. Ti mit gondoltok róla, az alakjáról? Hány kg lehet?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 19. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Gyönyörű arca, kedves mosolya van. Csinos, formás alakja van. Örülök, hogy ő lett az álomnő. :D

Szerintem 55-60kg lehet.

2011. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, nem mondom hogy nem rittyentenék alá, de már nagyon unom a médiától hogy mindig kikiáltanak valakit álomnőnek, szépségkirálynőnek meg mindennek mikor elég messze van attól. Kicsit túl lett sztárolva ez a csaj is
2011. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
szerintem aranyos, helyes csajszi. fogalmam sincs mennyi kg lehet... persze nem a legvékonyabb, de így is szép.
2011. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

megint egy festett szőke csaj...na mind1

55-60 kg?? azért ne nevettess első...bőven van az 65-70 is...

2011. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az alakjával nincs semmi, baj, tök rendben van, de én nem hiszem, hogy ő tényleg enyire álomnő lenne... Ki választotta meg egyáltalán??? Vagy ez így hogy derült ki, hogy ő a magyar férfiak álma???
2011. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
jogo 12:04...szerintem se olyan szép, hogy álomnő legyen. vagy MONEY...
2011. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
azért érdekelne, mert én is hasonló alakkal rendelkezem, csak kisebb cicivel:) jobb a formás alak, mint a vékony, modellalkat? eszemmel tudom, hogy jobb az amin van fognivaló:) de a vékony lányok esztétikusabbak szerintem.
2011. júl. 19. 12:07
 8/16 A kérdező kommentje:
A Joy- CKM által rendezett szavazás alapján lett Zsófi álomnő: [link]
2011. júl. 19. 12:11
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

ma 12:02 --- 65-70? Melyik bolygón élsz te,drága?! Én nem vagyok 70 kiló,pedig több felesleg van rajtam,mint ezen a lányon.

Néhányan eléggé el vannak tévedve,vagy valami furcsa betegségük lehet, ha azt hiszik ,hogy kb 30 kilós lányok az ideálisak. Ezen az oldalon is többször láttam,hogy tök átlagos,vagy kifejezetten vékony lányokat is egyenesen "ledagadtoznak". Azért a kövér az nem itt kezdődik. Egy 130 kilós nő már kövér,de egy 70-80 még nem. Az más kérdés,hogy nem is vékony.

Igen,tudom ,hogy te nem írtad ,hogy Zsófi kövér,ezt csak hozzáfűztem.

Amúgy elég nehéz valakinek a súlyát megállapítani egy képből,mert ez nem csak attól függ,hogy ki hogy néz ki. Van olyan ismerősöm,aki pl ugyanannyi kiló, mint én ,de sokkal vékonyabb, és magasabb.

2011. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem tetszik.Az arca elmegy, de a teste...
2011. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!