Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit, mennyit, hányszor eszel...

Mit, mennyit, hányszor eszel naponta?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Amit találok, ahányszor éhes vagyok.
2011. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Reggel csak egy tejeskávét, édesítővel. Ebédre valamilyen friss zöldség vagy habarásos főzelék, meg valamilyen könnyű hús, hal. Étkezések közt gyümölcs, ha nagyon megéhezem egy kis natúr kukoricapehely tejjel. Vacsorára natúr joghurt, teljes kiőrl. zsemle, zsírszegény felvágott, esetleg tojás. Édességet, cukros üdítőket, rágcsákat, gyorséttermi kajákat nem eszek.
2011. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Ja és amíg jól nem lakok.
2011. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hot_kiss ***** válasza:
100%

Az teljesen naptól és kedvemtől függ.

Egy átlagban vett napon:

~ felkelek, ha éhesvagyok eszek 2-3 szelet szendvicset (kenyér, vaj, felvágott, olykor paradicsom/paprika/uborka)

~ mivel későn kelő vagyok, ezért késői ebédelő is (2-3 óra körül) ilyenkor attól függ mi az ebéd, ha szeretem átlagon felül bekajálok mindig (egy ebéd általában egy tányér leves, másodikként két közepesebb méretű hús, rizzsel, krumplival vagy amit csinál anya és ha van süti vagy fagyi, akkor édességnek azt.

~ délután (4-6 tájékában, keléstől függően) megéhezek, akkor vagy eszek az ebédi maradékból vagy összedobok 2-3 szendvicset

~ este (9-10 körül) megint kezdem érezni pocim morgását, ekkor beérem valami nassolni valóval (süti, csoki, csipsz, ropi bármi, ami itthon van), ha nincs nasi, akkor vagy nem vagyok elég éhes még és várok vagy kenek egy kisebb vajas kenyeret vagy egy szelet húst csak magában megeszek

~ éjfélkor, de max. 1-kor megint megéhezem és bevégzem alvás előtti utolsó evési rituálémat (de jól hangzott ez így XD), ami vagy megint szendvics vagy hús, esetleg leves az ebédről, de ha van ihletem, akkor kakaós gubát (kakaós guba álá BuBu módra: mákos guba, mák nélkül kakaóval; tányér, kiflikarika, zsemle/kenyér kocka, tejjel felönteni, vastagon kakaópor [ha keserű, akkor egy rakat cukor] és megmikrózni ;DD) eszek

Ezt megkoronázva, napközben képes vagyok bármikor enni egy kis sütit, csokit vagy ami éppen a kezembe akad. Az agyonrémülés elkerülésére gyümölcsöt is(!):D


Körülbelül ennyit eszek egy nap és még mielőtt azt hinnéd, hogy egy méretes állat vagyok, leírom, hogy 165 centi vagyok, 52 kg (tegnapelőtt mértem), 17 leszek október végén, hízókúrán vagyok és még ezzel sem megy ;DDD

2011. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Úúúúristen, te miket össze tudsz enni. :D :D :D

Gondoltam, hogy nem vagy túlsúlyos amúgy, barátnőm is ilyen, mindenfélét eszik amikor akar, mégis a 172-es magasságához 54 kg társul. :D


Én amúgy reggelire gyümölcsöt eszem, ami van. Azért mert ha reggel betolok 2 szendót akkor ebédre is többet eszem....


Aztán ha ebédig megéhezek akkor szintén eszek egy kis gyümit. Ez voltaképp a tízóraim is.


Ebédre ami van, de nem tudnék megenni egy tányér levest és két szelet húst, mint az előttem szóló. :D Vagy levest eszem, vagy húst krumplival, vagy főzeléket.


Uzsira szoktam csinálni salátát, de öntet nélkül, csak úgy frissen.


Aztán vacsira általában halat. Apum nagy horgász, szóval mindig van itthon és jót is tesz a testnek a sok hal. :)


7 után nem eszem semmit. Nem azért mert fogyózok, hanem mert rossz az emésztésem és így könnyebb dolga van...


Ha mégis nagyon éhes lennék gyümölcs, vagy saláta, mert az könnyen emészthető.


Ja és én sem vagyok dagi. 163 cm és 55 kg .... :D

És úszom szóval nincs rajtam sok "zsír". XD


24/L

2011. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

0:02, ez még pár évig művelheted büntetlenül, utána vissza fog csapni ez a mértéktelen, össze-vissza zabálás. Kamaszkoromban én is 180 centi voltam kb 53 kilóhoz és ugyanezt csináltam, de nem híztam. Az utóbbi 2 évben kezdtem el hízni, és mivel nem változtattam ezen a hülye étkezési szabályon, undorító hasat és feneket növesztettem. Most azon vagyok, hogy visszakapjam a lányos alakomat. Kamaszkorban még gyors az anyagcsere, később meg belassul, lassabban égeted el a kalóriákat, így hízásnak fogsz indulni, ez a "korral jár". Hallgass rám, és inkább alakformáló sportba kezdj önhizlalás helyett, mert ezzel csak az egészségedet rongálod és ronda löttyedt leszel.


25 N

2011. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 16 éves koromig tudtam mértéktelenül falni mindent, vékony és csini maradtam, mindenki mondta hogy de jó hogy nem hízom, aztán szinte egyik hónapról másikra már egy pár napos ünnepen (pl. Húsvét vagy két napig ünnepelendő szülinap) is pocakom lett, nyaralásokról meg 3 kiló pluszokkal jöttem haza, szóval sajna valóban később üt vissza a dolog.

Amikor valóban nőiesedünk (18 körül) akkor aztán, ha olyan a genetikánk, csak úgy rakódik a zsír. Én küzdök rendesen, télen mindig felmegyek 70-re, nyárig le januártól diétával 60-ra, ugyanis ha nem zabálok, csak simán étkezem, már akkor is rakódik :((((

2011. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez igaz...h késöbb csap vissza...22 vagyok, és jobban oda kell figyelnem a kajára...16 évesen én is mértéktelenül ettem, bomba alakom volt...22évesen már érzem, hogy nem tehetem meg:(:(:(
2011. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Reggel 1 pohár kakaó :P

Ebédig nutella, vagy valami nasi :)

Ebéd: Nem vagyok leveses, ezért általában csak egy kis főételt eszek.

Vacsoráig: Nutella, és néha egy kis nutella :P

Vacsora: egy sajtos paprikás barnakenyér szelet :)

Majd nutella.

És kakaó.

:) 13/L Amúgy 30 kg vagyok :)

És nem szoktam éhes lenni :)

2011. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
13 éves kislány, a drága jó szüleid hol vannak neked, hogy ezt elnézik? Elsősorban nekik gratulálok...
2011. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!