Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van esélyem változni 1 hónap...

Van esélyem változni 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér,sőt vékony,a hasamon van egy kisebb felesleg,le szeretném adni nyár végére,ezért holnaptól nekiállok rendszeresen sportolni.

De szeretném az egész külsőmet megváltoztatni,egy jó nagyot változni,hogy mindenki nézzen,hogy hűűű :)

Tudnátok adni tippeket és hogy 1 hónap alatt egy jó kis változás lehetséges-e?


2011. júl. 27. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

gyere le vizilabda edzesekre, eleg lesz oda egy het is :)

amugy pedig: fel ora futas (5 km) utan fel ora torna, es utana egy par kilometeres uszas, es kesz is vagy 1 napra, ennel jobbat senki nem fog tudni mondani

2011. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi,nem fogyótippeket kértem,az már megvan,hogy hogy csinálom :D
2011. júl. 27. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Új frizura/új hajszín :)

Sminkeld ki magad ezentúl mindig. Vegyél új ruhákat. :)

2011. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hajfestés, sminkelés és öltözködés...

Én a volt osztálytársaimat leptem meg =)....elmentem másik suliba, és ott a sulis osztálytársaim segítettek...a szőke hajamből lett barna, a szemöldököm sem láccott és be lett festve, meg manapság már szemöldökceruzával emelem ki...és a szemem is sminkelem =)

és a régi suliba, ahová jártam, onnan jöttek át az én sulimba és nem ismertek meg =).....sőt én nagyon csúnya voltam :S.....mindig csúfoltak, hogy a világ legrondább lány én vagyok, meg ijenek...de mikor meglátták az új külsőm, akkor már megleppődtek:D

2011. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, küldj nekem egy képet! Segítek a frizurában, sminkben, ha gondolod a ruhákban is, de azt is írd meg, hogy alapvetően milyen a stílusod, kb. milyen ruhákat hordasz. 19L
2011. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Általában tornacipőt,arról átváltok a nőies balettcipőkre (magassarkút nem szeretem,csakis bulizni járok abba)

Hétköznapi sminkem :alapozó,szájfény,szempillaspirál

Buliba füstös,tussal mindennel:D

A szemem zöldesbarnás és nem tudom ehhez a hétköznapokra milyen szemhéjpúder passzolna.

A hajszínem jelenleg sárgás:DSzőke voltam,de befestettem barnára,amit ledobott és vacilálok a hajszínen.

Úgy 1 hete járok heti 2* szoláriumba,hogy kicsit barnább is legyek.

2011. júl. 27. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? lehet ,hogy tudnék segítení
2011. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17
2011. júl. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!