Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Allergiás vagyok a legtöbb...

Allergiás vagyok a legtöbb hajfestékre. Szerintetek egy tetoválás milyen hatással lenne a bőrömre?

Figyelt kérdés

1,5 éve nem festettem már hajat, mivel nyirokcsomógyulladást kaptam az első szőkítésem után (színezőhöz kellett, fodrász csinálta), és ez a későbbiekben minden festésnél előjött, ez egy afféle allergiás reakció, és az orvos azt javasolta, hogy festessem vissza az eredeti színemre, és hagyjam lenőni.

Néhány hónapja gondolkozom egy kis feliraton a csuklómra, viszont nem tudom, hogy van-e valami összefüggés a hajfestékallergiám, valamint a tetoválás között.

17/L

Ui: Nem tudom, hogy számít-e, de a hennától régen kiütéses lettem.


2011. júl. 20. 13:48
 1/2 hot_kiss ***** válasza:

A hennától azért lehettél kiütéses, mert a hajfestékhez hasonló anyagok vannak benne és nagy általánosságban azt mondják az okosok, hogy ha az egyiktől allergiás tüneteid vannak, akkor a másiktól is lesznek.

Szerintem menj el a bőrgyógyászodhoz és kérd ki az Ő véleményét erről a dologról.

2011. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a megbízható tetováló-tinták nem tartalmaznak allergén anyagokat.

érdeklődj egy tetováló szalonban.

de mindenképpen biztonságos üzletbe menj, akkor nem lehet gondod.

2011. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!