Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek tetszenek az...

Pasik! Nektek tetszenek az olyan lányok akiknek le van borotválva egyik oldalon a hajuk? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 20. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A frizura tetszik csak Rihanna nem. 18F
2011. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha jól áll neki, mint pl Rihannának akk persze.
2011. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

bocsi, h igy csajkent beleszolok..de nekem ilyen van(csak hatközepig er a hajam, a frufrum viszont ekkora), es nagyon szeretik.. föleg, ha meg tarajba is allitom.. egyaltalan nem olyan mint egy szakadt punk, ha igenyesen viseled.. sztem, ha nincsenek elefant füleid vallald be.. amugy is eleg hamar visszanö.:P

20L

2011. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem undorító:D
2011. júl. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be,de most őszintén akinek olyan hátközépig érő haja van és így levágatja oldalt az mit csinál mégis ha a levágott rész elkezd nőni? szerintem ez olyan kb. h a fodrásznál meggondolta magát h mégse akar rövid hajat,nem bejövős bocs

16/L

2011. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már Moszkváig elfutottam, akkor nyugtassatok meg, hogy nincs semmi baj és ne akarjak kifutni a világból!
2011. júl. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
amugy ha mar igy mindeki ketsegbeesett erdemes megnezni a kepet, mert lathatjatok h csak egy bizonyos terület van leborotvalva.. nem ilyen punkosan:D:P
2011. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
undoritó
2014. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
durvaa..2011-ben azt írtam, hogy undorító..most meg tetszik :DD változáás :D
2014. febr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!