Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy egyes fiúk...

Nem értem, hogy egyes fiúk miért borotválják a lábukat. Szóval? Lányok véleményére is kivancsi vagyok. Ki szereti, ha egy fiú lába le van borotválva?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Én már attól is besokalok ha a hónaljukat lecsupaszítják:S
2010. máj. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Azt sem érted, hogy valakinek miért hosszú a haja, másnak meg miért rövid? Miért festi valaki magát, miért nem?

Mindenki a saját egyéniségének megfelelően alakítsa az életét(és testét), ez pedig téged ne zavarjon.

2010. máj. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
a csupaszbéka pasik nem is férfiasak
2010. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
undorodom az ilyentől
2010. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Na, én nem szeretem, az biztos.

22/L

2010. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem elég b*zis, ha egy férfi borotválja a lábát. Hónalj esetében kifejezetten higiénikus, ha csupasz, de a lábon igenis legyen szőr! :) Aki az egész testét (beleértve a mellkasszőrzetét és a farkát is) lecsupaszítja, szerintem nagyon visszatetsző.

Az én Párom csak a hónalját borotválja, máshol nem :)


24/L

2010. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
b*zis... a legjobb ha szőrös és vádlis :DD xD
2010. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jaja:D...szoros, vadlis a legjobb;):D
2010. aug. 18. 14:37
 9/9 anonim válasza:
Lehet bu×is de egyes esetekben le kell borotválni. Pl ha valaki olyan sportot űz mint például a thai-box vagy k1 vagy ilyesmi akkor ott kötelező. Persze ha meccsed van, ha csak hobbi szerűen csinálod akkor nem. De azért kell mert ha felszakad a bőr és belemegy a szőre az fáj is meg fertőzés veszélye is fenn áll. Szóval ha láttok ilyen sportosabb férfit akinek le van borotválva a lába nem biztos hogy neki az jó meg tetszik csak ezt kell tennie. Jó nekem sincs le borotválva a lábam, szerintem is hülyén néz ki. De így van! 17/F
2014. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!