Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől függ a mell nagysága?

Mitől függ a mell nagysága?

Figyelt kérdés

Ettől függ? -milyen a női családtagjaidnak?

-vagy a te testedtől?


2011. júl. 21. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A női családtagoktól is függ, meg természetesen a testalkatodtól legtöbbször, ha duci vagy nagyobbak, ha vékony kisebbek, de kivétel mindig van.
2011. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. júl. 21. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:

En a noi felmenoim alapjan ugy vettem eszre, hogy inkabb csak testalkattol fugg. Senkinek sincs olyan hatalmas, oriasi melle, anyukamnak sem volt soha nagy, de az utobbi 10 evben eleg sokat hizott, azota nagy a cicije.


Nekem sohasem volt nagy, terhesseg alatt/utan sem nott meg, pici maradt, de tudni kell, hogy rajtam egyebkent is alig van zsir, eleg sokat sportolok, izmos testalkatom van. Igy nem is vagyok arra, hogy hirtelen cicim legyen spontan, mert az azzal jarna, hogy mashol is zsiros lennek.

2011. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
genetika, hormonok
2011. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2011. júl. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!