Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha van egy kis hasam?

Ciki ha van egy kis hasam?

Figyelt kérdés

Van egy kis súlyfölöslegem, nem túl sok, de a hasam azért látszik kb 8-10kiló, ami zavar, tekintve hogy csak egy kövér haverom van, ő is folyton rinyál h milyen dagadt (de le nem fogyna xD).. 14 éves 183 centi vagyok és 84 kiló..

sztetek még belefér? v koplaljak kicsit?


2009. ápr. 3. 22:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

na a lényeg lemaradt...

van egy lány aki tetszik, de nemtudom h vélekedik efelől..

2009. ápr. 3. 22:28
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Ciki.
2009. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ne koplalj hanem sportolj valamit. járj pl futni vagy gyúrni. ha a zsír átalakul izommá akkor kevesebb helyet foglal el sokkal :D
2009. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
52%
Én is ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezem mint Te persze én kigyúrt vagyok egy (tényleg) kicsi pocakkal na és 26 vagyok. Szerintem kezdj el súlyzózni, formáld a karod és a vállad/hátad/mellkasod, ez nagyon bejön a nőknek, a súlyfelesleg akkor le is fog menni, neked drasztikus fogyi nem kell, érdemes beszerválnod L-karnitint ha elkezdesz kondizni, az segít hogy több zsírt égess el és ne a cukor (izom építő eleme) kezdjen fogyni ha kondizol, amúgy ez egy teljesen veszélytelen szer.
2009. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
azért egy lány miatt ne nyomassa magát tele mindenféle szteroiddal... thö te is jóra bíztatod szegényt, utolsó :( aki le akar fogyni az le is fog mindenféle mesterséges gyógyszer nélkül. arra figyelj h mindig mozogj eleget, egyél sok gyümölcsöt meg zöldséget, napi 1.5-2 liter vizet igyál meg, és szorítsd vissza a kenyér és tésztafogyasztást. meg aztán az édességgel is csínján bánni! meglátod 2-3 hónap alatt érzékelhető lesz a változás (pont strandidőre:) és ezt a lány is észre fogja venni :D
2009. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nem akartam ezt a részt beleírni, de akkor leírom :)

sportolni nem tudok(persze ez saját vélemény), mert aszmás vagyok nagyon minimálisan és ezáltal hamar elfáradok.. futást 3 percnél tovább nembirom, ezért inkább sétálgatok kutyával, haverokkal...

kb 1 hónapja eldöntöttem h járni fogok kondizni, el is kezdtük, csak lebetegedtem és 1 hét kiesett, kövi héten összetört a kocsi, (+ ez a hét) és jövőhéttől lesz kocsi...

-----

na szal azt mondjátok, ha kondizok, fogyó nélkül is elfog "tünni" :)?

2009. ápr. 3. 22:43
 7/17 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszi :)

22:40 -es, amit szoktam enni kenyeret, reggelire 1 sajtos pogi, és estig kb 2 zsömlét ha megeszek még... ez így belefér? tésztát nem sűrűn eszek, de ha igen keveset

2009. ápr. 3. 22:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
a kenyeret hagyd el, az hízlal. Egyél inkább zöldséget(esetleg pároltat, az finom), gyümölcsöt...stb.
2009. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
egy kevés szerintem belefér :) de ami tényleg a legfontosabb: rengeteg folyadék! ha pedig amellett döntesz h mégis szeretnél vmilyen gyógyszert, akkor én inkább egy emésztés-könnyítőt ajánlanék mint szteroidokat meg fogyasztószereket
2009. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Az L-karnitines gyerek vagyok megint. Először is tisztázzuk az L-karnitin nem szteroid és nem is káros az egészségre pl birkahúsban és halakban van ez... kicsit tájékozódj mielőtt hülyeséget írogatsz.


Én négy hónap alatt fogytam 20 kg-t persze 100-ról indultam.

Elmondom neked a frankót:

Valamiféle testmozgást muszáj beiktatnod különben nem fog lemenni semmi, csak koplalással nagyon nehéz, máskülönben még most az utánam szólóhoz szólnék: a fogyáshoz baromira nem elég 1,5 2 liter víz, minimum 4-5 litert kell meginnia, az utolsó literbe pedig érdemes két citromot belefacsarnia.

Tanácsolom Neked továbbá, hogy levest egyél pl húslevest, mondjuk combot, szárnyat főve de érdemes tészta nélkül pl répával enni. Utána egész napi kaját felejtsd el a lényeg hogy az előbb leírtből kajáljál be max 3 csirkecomb és utána ha már nem feszül a gyomrod küldj utána vizet! Nem fogod érezni az éhséget! Ez 100%, esetleg narancsot vagy banánt küldhetsz le este, alma nem annyira szerencsés de az is mehet 1.

Továbbá heti 2-3 gyümölcsnapot javaslok, vagyis, 2-3 alma 2-3 banán ananász nyugodtan mehet, citrom is fontos (méregtelenít és hashajtó hatása is van) grapefruit szintén zenész a citrusokban lévő savaktól nagyon lehet fogyni.


Sok szerencsét!


u.i.: Az L-karnitin csak sportoláshoz való, az izmoknak több zsírt szállít semmi több...

2009. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!