Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha van egy kis hasam?

Ciki ha van egy kis hasam?

Figyelt kérdés

Van egy kis súlyfölöslegem, nem túl sok, de a hasam azért látszik kb 8-10kiló, ami zavar, tekintve hogy csak egy kövér haverom van, ő is folyton rinyál h milyen dagadt (de le nem fogyna xD).. 14 éves 183 centi vagyok és 84 kiló..

sztetek még belefér? v koplaljak kicsit?


2009. ápr. 3. 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

előző: na így már oké :) de azért ha belegondolsz h meglengetsz egy latin nevet h ez mennyire segít izmosodni, gondolom a kérdező szülei sem lennének a plafonon az örömtől ha kitalálná h ilyet akar szedni. függetlenül h mi van benne, nem természetes (jó tudom a fogamzásgátló sem az, de az egy kicsit más téma:)

a vizes témában biztos igazad van, én csak 2-3 kilót akartam lefogyni 58-ról :D szóval akkor igen, arányaiban többet kell innod annál amennyit írtam :D

2009. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Tudom, hogy ez nem az a hely de szimpi lettél hirtelen Te előttem szóló lány :) ;).

Pussz


Srác! Neked meg sok szerencsét ha fogyózni szeretnél :)

Ja még azt szerettem volna mondani, hogy nem feltétlen ciki a pocak a lánynak kényelmes ha rád ül ;)

2009. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
köszi :D dehát nem is ismersz :):D
2009. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Jaj de cukik vagytok. :D
2009. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én pl lány vagyok és imádom,ha a pasin van mit fogni!És nem szeretem a "kigyúrt izomlovagokat".
2009. ápr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. ápr. 4. 08:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, és nem ciki a kis has. De ha nem figyelsz oda, akkor az évek alatt nagy has lesz a kicsiből. Úgyhogy fogadd meg az előttem szólók tanácsát, és sportolj! :)
2009. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!