Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy hátrány ez a fiúknál?

Nagy hátrány ez a fiúknál?

Figyelt kérdés

Sajnos kiskoromban,nekem jött egy fiú az ugráló várban és ahogy nőtt a fogam eldeformálódott,vagyis az egyik fogam kiáll.

Fogszabályzó szóba sem jöhet,mert fém allergiás vagyok.

Nagy hátrány ez a fiúknál? Úgy értem dobna egy fiú csak ezért??


2011. júl. 23. 19:10
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:

Van műanyag fogszabályzó is, ami ráadásul láthatatlan!


Ha nem vészes, akkor lehet rá koronát is rakatni.


Amúgy meg ki nem szarja le! Ha te elfogadod, hogy olyan, akkor mindenki elfogadja. Ha folyton ezen parázol, akkor úgyis mindenki azt fogja észrevenni először.

2011. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha zavarja, nem jön össze veled, tehát nem fog dobni. Amelyik fiúnak emiatt nem tetszel, azt ne bánd, csak csalódás érhetne vele. Várd meg az igazit, aki szeret. ;)
2011. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

MAr mindent elmondtak, amit gondolok.:)

Egy kis kiegeszites:

"Aki szalad: nem latja!

Aki szeret: nem bánja!":)

2011. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát figyi, ha vaki emiatt nem jönne össze veled az nagyon buta...nekem a homlokomon van egy elég nagy heg, mert kiskoromban megharapott a kutyám, de ez eddig egy srácot sem zavart, pedig elég feltűnő. szóval ne parázz ilyeneken:)
2011. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát jó,köszönöm a véleményeket!!:)
2011. júl. 23. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
őszintén engem valamilyen szinten zavar akinek kicsit csámpásak a fogai de nem emiatt nem jönnék össze egy csajjal
2011. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!