Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálni ilyenkor?

Mit kéne csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szóval még be sem töltöttem(csak fogom hamarosan)a 12őt és nemrégiben egy olyan kinézetre 13éves srác a haverjaival volt és ő köszönt nekem(soha életemben nem láttamxd).nekem ilyenkor mit kéne csinálnom?

vissza köszöni vagy csak hagyni a fenébe.?ezt amúgy bóknak kéne venni?ne nézzetek hülyének csak még most kamaszodom és nemtudom h ezt mire véljem:S.szóval ilyenkor mit is kéne tennem?


2011. júl. 24. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki köszön, akkor automatikusan visszaköszönök neki. Van, hogy utána rájövök, hogy életemben nem láttam. (persze lehet, hogy csak nem emlékszem, mert az egyik barátnőm szomszédja vagy ilyesmi...) Lehet, hogy összekevert valakivel vagy "nagynak" akart tűnni a barátai előtt. Az is lehet, hogy kedves akart lenni.:) Sok minden miatt köszönhetett.

17/L

2011. júl. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek illik köszönni, aki neked köszön. Anyukád is így tanította nem?
2011. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi(:

uccsó:

hahahaaxd.

2011. júl. 24. 00:57
 4/6 hot_kiss ***** válasza:

Én már csak azért is odaköszönök az ilyennek ;DD

17/L

2011. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van köszönni mindenkinek illik. Ez egy kölcsönös gesztus és bunkónak néznek ha nem köszönsz vissza.

18/F

2011. júl. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!:DD
2011. júl. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!