Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata? (help)

Kinek mi a tapasztalata? (help)

Figyelt kérdés

[link]

akik innen rendeltek annak mi a tapasztalata véleménye. Én személy szerint nem bízom a webshopokban. arra lennék kíváncsi, hogy megbízható-e stb. jöhetnek a pozitív és a negatív kritikák is ezzel kapcsolatban!


2011. júl. 24. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Szia!



Én nagyon sokszor vásároltam itt vannak nagyon jó véleméynek pl szinte minden termékkel megvoltam elégedve én ruhákat( póló nadrág cipő) ket rendelek de pl nagyon sokszor rendeltem órát is és azok összetörve ragasztva érkeztek PEDIG MINDEN TERMÉKET AMERIKÁBÓL RENDELEK!!!!!

2011. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mostanában kezdtem vásárolni az ebayen, nagyon megszerettem. :) Sok jó dolgot lehet megvenni olcsóbban, mint itthon.

Pölö BB krémet is innen rendeltem (bellogirltől, nagyon aranyos lány és megbízható), negyedannyiért, mintha a magyar webshopból rendeltem volna. De vettem már zsebóranyakláncot ~500Ft-ért, nagyon megérte, pedig Kínából jött. :) NYX cuccokat is megéri ebayről rendelni. Nem vettem még túl sok dolgot, de mind rendben megérkezett.

Szóval csak ajánlani tudom. :)

2011. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!