Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudnék változtatni magamon?

Mit tudnék változtatni magamon?

Figyelt kérdés

Sokak szerint szép arcom van,de nekem nem tetszik,bár próbálom elfogadni magam,mert ezen nem nagyon tudok változtatni.Nemrég kezdtem el fogyózni,le akarok adni 8 kg-t.A szemöldököm elég gáz volt,azt kiszedettem kozmetikussal.A hajam hosszú,hátközépig érő,sötétbarna,kicsit hullámos.Fodrászhoz most még nem akarok menni,majd a nyár végén,de akkor is csak egy kis formát akarok neki adni,hogy ne legyen olyan össze-vissza,de levágatni nem akarom rövidre.Befesteni megint nem,bár gondolkozom rajta,de nem akarom tönkretenni a hajam.Mit változtathatnék még magamon?Olyan unalmasnak érzem a külsőm,teljesen egyhangú,nem sok szépséget látok magamban.

17/L


2011. júl. 25. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen volt velem is. Egyszerűen meg akartam kicsit változni, feltünőbb akartam lenni. Próbálkozz hennafestéssel! nem fogja károsítani a hajadat, és belevihetsz egy kis vöröses árnyalatot.
2011. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyszer már volt vöröses árnyalatú a hajam,de nem állt túl jól.

Igazából az lenne a legjobb,ha elmehetnék egy profi szakemberhez,aki megmondaná,hogy milyen frizura,smink,ruha és minden ilyen egyéb állna jól,de erre nincs pénzem.

2011. júl. 25. 16:13
 3/5 hot_kiss ***** válasza:
Próbálj egy enyhe sminket, kicsit más stílusú ruhákat és valami újat, valami mást kezdeni a hajaddal. Befonni, felcsattolni satöbbi. Jútúbon egy csomó ilyen videó van már. (:
2011. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!nekem is ez volt a problémám de változtattam magamon.sok pozitiv visszajelzés jött.küldj képet magadrol privátba.segitek :)

17 l

2011. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

keress egy olyan sztárt aki hasonít rád, mondjuk akinek ugyan olyan a szem - haj - és bőrszíne és az alapján esetleg tudsz hajszínt változtatni, a festés jó ötlet, nem hinném, hogy tönkreteszi a hajadat

[link]

az ilyen hullámos haj nagyon szép

a szemedet kiemelheted szemhéjtussal

[link]

2011. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!