Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk mitgondoltok vámpiros de...

Fiuk mitgondoltok vámpiros de nem goth stilusu lányrólképpel?

Figyelt kérdés

ilyesmi stilust akarok kialakitani mint amit ewan rachel wood képviselt néha.. olyan sminkkekkel képzeljétek el mint az elsö képen és olyan fehér alapozoval mint a harmadik képen mert van ahol enyhébben van kisminkelve


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]



[link]



ez dita von tese-s kép de joruhája van :

[link]


mit gondoltok?


2011. júl. 26. 08:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
naah tudom h ez a kérdés nem nekem szól mivel h lány vok de azéért válaszolok: hát szerintem k*rva ocsmány..:DDxd és a másik meg miért van a csaj mindig amellett a Manson gyerek mellett??:S háát a pasi alapból nagyon gáz de a csaj se sokkal jobb.:DD bocs de ez a véleményem.
2011. júl. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Candy, esetleg ha láthatnánk egy képet rólad... Jó lenne tudni, h milyen alapon fikázol másokat, főleg így, hogy fiúknak szólt a kérdés. Kicsit feszült vagy, nemdebár? :Dp
2011. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 hot_kiss ***** válasza:
Tény és való, hogy én sem pasi vagyok, de szerintem ha alapból elég fehér a bőröd és sötét a hajad, akkor ez állhat jól is, annélkül, hogy 3réteg vakolatot kennél magadra.
2011. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha azoknak a fiuknak lesz fele ilyen szép barátnőjük, vagy azok a lányok akik itt fikázzák fele olyan jól néznek kivetetem 2 bordám és kinyalom magam
2012. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!