Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők a magas vagy az alacsony...

A nők a magas vagy az alacsony férfiakat szeretik jobban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 21:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
nekem csak annyi a kikötésem, h nálam legyen magasabb. mivel 162cm vagyok, ez asszem nem nehéz:)
2009. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Én még nem találkoztam olyan nővel, aki az alacsony férfiakat szerette! Viszont olyannal már igen,akinek a szeretője (férfi) alacsonyabb volt. Érdekes, nem?
2009. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Egy alacsony férfi is lehet szép, ez nem magasságfüggő. De mivel én magas nőci vagyok, nekem fontos volt mindig is, hogy magas legyen a fickóm is. Az alacsony férfiaknak annyiban rosszabb, hogy nekik nem áll jól a magas nő :). De rengeteg alacsony nő van :)
2009. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a magasabb férfiak jobban tetszenek, mert én is magas vagyok. Az a lényeg, hogy magasabb legyen mint én:)


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg alacsony férfi ismerősöm van, és képzeld, mindegyiket imádják a nők.
2009. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Ez egyénfüggő. Az egyik barátnőm több mint 185 cm, ő mindenképp magas fiút szeretne maga mellé, mert cikinek érezné, ha a fiú alacsonyabb lenne. Az én barátom még 170 cm sincs, itthon Törpicseknek hívja a családom, de engem nem zavar, én sem vagyok égi meszelő. Szerintem erre nincs aranyszabály. Itt is mint sok helyen: Ízlések és pofonok; Kinek a pap, kinek a papné.
2009. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Nálam egy pasinak csak 1,80 fölött van esélye, mert én is magas vagyok. de ha alacsonyabb lennék, akkor is tutira a magasabbak tetszenének.
2009. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem inkább a magasabb férfiakat kedvelik. 160 magas férfi vagyok. Na jó, nem minden kudarcom a magaságom miatt volt, de szerepett játszik.
2009. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Én sose mondtam ki konkrétan, hogy ezeket vagy azokat szeretem jobban.

De így, hogy leltároztam, érdekes lett az eredmény. A két rövidebb kapcsolatom magasabb volt nálam, de az igazán komolyak (3) mind alacsonyabbak, igaz, az egyik csak 1-2 centivel.

Végül kikötöttem a legalacsonyabb mellett, fél fej van közöttünk, talán kicsit kevesebb. De mivel ő a lelkem másik fele, sose jut eszembe azon gondolkozni, hogy tetszik-e a magassága :) És ez a pöttöm másfél éve a férjem.

172centi vagyok amúgy.

2009. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes... Nekem világéletemben a magas pasik tetszettek. Én 162 cm vagyok. a mostani barátom nem sokkal magasabb nálam, azt hiszem olyan 172 cm. De nem zavar, mert ezeregy más olyan tulajdonsága van, amit ezzel kompenzál. És végülis magasabb nálam. Ja és kigyúrt, tehát mindenképpen "nagyobb2 nálam, teljesen férfias.
2009. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!