Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők a magas vagy az alacsony...

A nők a magas vagy az alacsony férfiakat szeretik jobban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 21:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Normális testalkatút. Ne legyen alacsony, az nemjó... Ha már választani kell inkább magas
2009. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
imádom a magas pasikat, de legyen arányos a testével.
2009. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
54%
Én személy szerint, csak a magasabb férfira tudok felnézni minden szempontból! Nem szeretném a hónom alatt ütögetni a fejét, mint anyuci a kicsi fiának:-)
2009. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
82%

Hát őszintén, vannak jó kép alacsony pasik, de szerintem idétlen, ha egy 170 cm-s nőnek le kell gugolnija, hogy csókolózzanak , de viszont, ha a pasi ereszkedik le egy kicsit az mindennapi látvány.

Én jobban szeretem, ha egy kicsit a fiú a magasabb.

2009. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
85%
Magas vagyok, 176 cm, így szeretek felnézni a férfire, aki mellettem áll. Természetesen legyen magasabb nálam. : )
2009. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
magasss
2009. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
73%
Én kifejezetten szeretem az alacsonyabb pasikat. Ha nagyon "fel kell nézni" egy férfira, az engem zavar.Mellesleg megjegyzem, hogy igaz a mondás, miszerint kis ember nagy bottal jár. És ez nem elhanyagolható... :)
2009. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%

Alacsonyabbak.

Eddigi tapasztalataim szerint átlagosan figyelmesebbek, hiszen nem fél-egy fejjel fölötted tornyosulnak. Jó az, ha kb. egy magasságban van a szemetek. A lehajolás szimbolikus, metakommunikációs jelentőséggel is bír...


Egyszer egy iszonyat kedves 165 körüli srác azt mondta, örül hogy nem magas, mert így könnyebben tud puszit adni a lányoknak. :)

peace

2009. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%
Hát én azt mondom, ha lehet nálam magasabb legyen, de azért nem kell 2 méteresnek lennie :D 163 vagyok, szóval azért nem kell olyan nagyot nőni :D
2009. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%
hát tény h néha sajnálom, h majd180 centi vagyok mikor meglátok egy guszta csávót akihez lekéne hajolnom h megcsókoljam, de az igaz szerelem eljövetelekor ez nem lehet akadály. amúgy persze jobb szeretem a magasabbakat, vszínű ez azért van mer az ember lánya nem akarja magát nagy darabnak érezni a pasija mellett, meg hát a védelem, az odabújás, naszal ilyesmi.
2009. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!