Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a köröm? én...

Hogy tetszik ez a köröm? én csináltam.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. júl. 26. 20:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Tök szép. Bárcsak én is tudnék ilyeneket csinálni.
2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jó, hogyan csináltad? Elárulod? Én is szoktam kísérletezgetni de ez nagyon szép.
2011. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Aha.szép.jobb kezes vagy? :)

csakmert a bal kezeden jobban sikerült de amugy szép:)

2011. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
jó :)
2011. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól sikerültek,a mosolyvonalat még gyakorold egy kicsit:)
2011. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :)

Első válaszoló: én is sokat gyakoroltam, mig ilyenre fejlődött a kézügyességem, dehát próbálkozz te is, egy idő után biztos tudsz te is ilyeneket alkotni :))

Második válaszoló: persze hogy elárulom :) 1. lépés: köröm végét kifestettem világosbarnára, vártam mig megszáradt.2. lépés: akármennyire furcs, de az eszköz, amellyel megrajzoltam az alap leopárd mintát, azt a fekete az egy régi patentos ceruzám, tűhegyes vége van, és simán tudok vele rajzolni, néhol vastagabb lett, de azért mert több festéket tettem véletlenül, és nem volt kedvem már letörölni az egészet :)) 3. lépés: ugyanezzel az eszközzel festettem ki az alap leopád mitának a közepét rózsaszinnel, belemártottam egy lapra kiöntött kis festékbe majd odanyomtam, ahova kellett, és már kész. :) 4. lépés. átfestettem a teljes körmöm átlátszóval. Elég részletesen leirtam, remélem megfelel.

Harmadik válaszoló:igen, jobbkezes vagyok, gondoltam hogy észre fogja valaki venni, tényleg látszik közelről hogy kicsit nagyobbak a leopárd minták, de azért én sem vagyok profi, és most csináltam ilyent elsőre :)

2011. júl. 26. 20:16
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Sztem is nagyon szép:)
2011. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többieknek is :)
2011. júl. 26. 20:20
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok nagyon szép lett!!Igaz hogy látszik hogy jobb kezes vagy,de kit érdekel tök jó lett :)

Nagyon irigyellek a kézügyességedért komolyan...az én bal kezem olyan használhatatlan...még egyszínűre se tudom normálisan kifesteni vele a jobb kezemen a körmöt nemhogy ilyeneket csinálni!!Nagyon ügyes vagy!! :)

2011. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon klassz! Ügyi vagy!!!:)
2011. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!