Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sötétbarna hajhoz milyen...

Sötétbarna hajhoz milyen melír passzolna?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és azon gondolkozok, hogy jó lenne a hajamba valami melír. :) persze nem az egészet festetném be, csak elöl pár tincset. például: [link]

majdnem derékig érő, sötétbarna hajam van, frufruval. szerintetek? a vörösre vagy a szőke gondoltam, de nem tudom, az milyen lenne sötétbarna hajba. linkelhettek is.


2011. júl. 27. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szőke ne legyen, az már olyan unalmas. Én kéket vagy feketét szeretnék magamnak (gesztenyebarna hajam van)
2011. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Az unalmast úgy értettem, hogy szinte már mindenkinek olyan van
2011. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szolíd melírt csináltass! Egy árnyalattal világosabb barnát :) Hidd el, tüneményesen fogsz kinézni, a szolíd szépség a legfigyelemfelkeltőbb.
2011. júl. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szőkét vagy vöröset én sem ajánlanék, nagy puruttya. de világosabb vagy sötétebb barna mehet, esetleg fekete. vagy ha nagyon vöröset akarsz, akkor már inkább ilyen sötétbordósat, nekem is volt olyanom. nem mondom, hogy imádtam, de elvoltam vele egy évig.

16L

2011. júl. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vörösesbarnára szavazok. Szerintem jól állna.
2011. júl. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne, se szőkét, se vöröset, bár akkor már az utóbbi. bármilyen színes csík..
2011. júl. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hot_kiss ***** válasza:

A szőke unalmas, a vörös meg szerintem hülyén nézne ki benne.

Nekem mikor melírozva volt a hajam gagyi szőke lett. Nem sárga, de szőke. És nekem nagyon nem tetszett. Én akkor is világosbarnával szerettem volna és szerintem az szép is benne.

2011. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi. :) akkor valami világosbarnát festetek bele. :D
2011. júl. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!