Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna szemem van, sötétbarna...

Barna szemem van, sötétbarna hosszú sűrű hajam. Unom a hajam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
14 éves, kerek arcú lány vagyok. A hajam nem derékig és, és nem is vállig, hanem kb. a kettő között. Eddig "alacsonyra" tettem egy copf-ot minden nap és el van intézve, de szeretnék divatosabban, stílusosabban kinézni. Hajötletek? Ja, és vágatni szeretnék, de biztos nem rövidre.
2011. okt. 17. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

milyen a hajad? egyenes, hullámos, göndör? vasalod esetleg, vagy göndöríted? frufrud van?

ha nincs, akkor vágass magadnak frufrut, kérdezd meg a fodrásztól szerinte melyik lenne neked a legjobb

2011. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alapból egyenes(de a hajgumi viseléstől legy benne 1db hullám), nincs frufrum, nincs hajvasalóm, és göndörítéssel se akarom tölteni az egyik napot a hétvégéből (mosni, fésülni, esetleg összefogni).
2011. okt. 17. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

szerintem akkor, vágads magadnak frufrut:) ha elmész a fodrászhoz. vannak hajas bogok, vagy youtube-n találhatsz hamar elkészíthető frizurákat, esetleg azokkal is feldobhatod a megszokott összekötöttet.

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=h8N3s7O8l6k&feature=fvsr

2011. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18:39-nek: ez mind szép és jó egy-egy alkalomra, de mindennapos használatra nem nagyon, mert nekem mindennapra(suliba, itthon egyaránt)kell
2011. okt. 17. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:

nem értem mi a bajod a videóval. szerintem olyan frizurák vannak benne, amik egyszerűek, gyorsak, de legalább nem csak egy simán összekötött copf. ha ezek nem voltak jók, akkor nem tudok mit tanácsolni. nézz körül hogy a barátnőidnek milyen a hajuk, vagy kérj tőlük tanácsot.

18.38

2011. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg a rossz stílusért, félreértettél.

Elmegyek jövő héten fodrászhoz és a barna"loboncomat" szeretném levágatni valami stílusosra, de olyanra, hogy reggel max. 2 percet kelljen vele foglalkoznom. (6-kor kelek, 6:15-kor felöltözve megreggelizve indulok itthonról, inkább kapkodok, de többet alszom(messze van a suli)

Szóval ha valaki tudna valami új formát vagy stílust, az írjon.

2011. okt. 17. 21:16
 7/7 anonim válasza:
TEGYÉÉÉÉÉÉ már föl egy képet magadrol így nem lehet véleményt mondani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!