Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebayen ha rendelek hongkongból...

Ebayen ha rendelek hongkongból kínából stb ilyen helyekről mennyi vámot kell fizetni kb?

Figyelt kérdés

szeretnék rendelni akár kínából vagy hongkongból is de nem tüntetik fel mennyi lesza vám meg az illeték és félek h az olcsó termékre annyit rátesznek h drága lesz!

tapasztalatok??


2011. júl. 27. 19:11
 1/5 hot_kiss ***** válasza:
51%
Ha olyan messziről rendelsz, biztosan eltörpül a termék ára az útiköltség mellett.
2011. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony áru termékekre nincsen illeték/vám. Én bizsukat szoktam rendelni, általában olyan eladóktól, akiknél a szállítás ingyenes.
2011. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hot_kiss ***** válasza:
41%
Én épp most néztem az "ebay.hu"-n, ott egy laza 6ezer.
2011. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szinte minden héten rendelek Hongkongból, Kínából, Amerikából dolgokat, de sosincs vám.

A postaköltség sem sok, kivéve a nagy és nehéz dolgoknál.

2011. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom vámot csak $100 fölötti értékű rendelésnél kell fizetni, de nem vagyok biztos benne..
2011. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!