Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pólóra szeretnék képet rakatni...

Pólóra szeretnék képet rakatni, többször is, elfogadható ár/érték arányban. Hol lehet ilyet, mennyiért, és mik a tapasztalataitok az egyes helyekről?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 ilyen pólót szeretnék csináltatni, pesti vagyok, de az ország több városában (Keszthely, Győr, Pécs, Békéscsaba) is vannak ismerőseim, akik segítenének intézni, ha ott van megfelelő ajánlat. Ismerem a guglit, de engem a vásárlók tapasztalatai érdekelnek, főleg a póló (ha ők adják) és a kép minőségéről (hogy nem kezd-e el mállani). Ismerek már pár lehetőséget, de még nem tudok dönteni (pólómánia, legendlifestyle). Ja, és legyen azért viszonylag olcsó :D Tehát 2000 Ft környékén.
2010. márc. 31. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

pólómániáról rendeltünk kettőt,póló normál minőségű,nem jött le eddig a kép se,szépek,megvannak fél éve,nem kopnak


DE

drága...

ugyhogy vettünk papirt,amire lehet nyomtatni,vettünk 300forintért polot (még csak márkára is ugyanaz a kinai),és sima nyomtatóval megcsináltuk mi...még csak tul nagy kézügyességet se igényelt,és ugynolyan szép,és ugyanugy nem kopik...

és a a5 méretű képpel 600 forintra jött ki 1 polo,az a4es méretű képpel meg 900 forint...

2010. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21:25ös: A nyomtatós verziótól tartok, mert HP a nyomtatónk, plusz a patron sem valami übermájer, ráadásul nem is nagyon tudom, hogy műkszik :D De ha neked bevált, akkor lehet teszek vele egy próbát, ha elmeséled pontosan milyen papír kell hozzá, és hol lehet beszerezni *.*
2010. márc. 31. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

mi is HP-vel nyomtattuk,egyszerű mezei 5 éves nyomtató,amilyet ma már 8-10 ezerért is megveszel...


vasalható fóliát keress boltban,(papirirószerben általában mindig van,500 Ft/lap,a szineshez és a fehérhez valo között én nem találtam különbséget pedig csináltunk vagy 20 polot már...)

szoval fogod a papirt,kinyomtatod rá amit akarsz,lehuzod a felesleges részt,ráteszed a pólóra,és vasalod 1-1,5 percig,majd hagyod kihűlni


[link]


itt szépen le van irva


póló meg tényleg mind1 milyen,páromnak egyszerű egyszinű polora csináltam eddig,magamnak meg nyúlósabb felsőre,azon se huzodik szét,bár csak 30 fokon mosom őket centrifuga nélkül


kérdezz nyugodtan ha vmi nem oké,visszanézek majd

2010. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah,nyomtató...beteszed a papirt,képet megnyitod,jobklikk,nyomtatás,és oké oké oké végig:D:D:D:
2010. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon köszönöm, egy próbát megér egy-két héten belül (:


De mifelénk a nyomtatás se megy olyan egyszerűen, ahogy leírtad :D Néha van kedve nyomtatni, néha nincs, néha meg elönti a bűntudat, és egyszerre akar mindent bepótolni...

2010. márc. 31. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!