Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek olyan mint az...

Hogyan legyek olyan mint az iCarlyból Freddie ( Nathan Kress)? Több info lent.

Figyelt kérdés

Olyan vagy olyasmi szeretnék lenni mint Nathan Kress. A külsőm és a belső tulajdonságaimat szeretném megváltoztatni, Hogyan csináljam hogy olyan legyek vagy ha volna olyan ember aki ilyenel foglalkozik az jó lenne ha tudnátok ilyen embert ...

mivel kezdjem? mi az első lépeés

(én 15 éves vagyok)

köszönöm szépen


2011. júl. 28. 09:00
 1/8 A kérdező kommentje:

kép Nathan Kress-ről:

[link]

2011. júl. 28. 09:03
 2/8 A kérdező kommentje:
ha valaki segítene küldök rólam képet az email címére köszönöm
2011. júl. 28. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy üveg vazelint, és kezd tágítani az ánuszod...
2011. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod magad megváltoztatni? Szerintem maradj önmagad, hiszen az a Freddie is csak egy eljátszott alak, nem valós, a való életben nem lehet olyannak lenni, hiszen ott forgatókönyv szerint teremtődik a környezet, amiben olyan lehet, amilyen. Ez egy vígjáték, különleges helyzetekkel, a valóságban ezek nem fognak megtörténni.
2011. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magyarul egy lúzer kocka akarsz lenni?!

Telepítsd a WoW-ot, mást ne is nagyon csinálj, beszélgess összesen 1-2 emberrel, de csak olyanokkal, akik mindenért leugatnak. Ja és ábrándozz a csajokról, de véletlen se tegyél többet. XD

Külsőre meg? Kérd meg anyukádat, hogy készítse ki a holnapi cuccodat mindig.

2011. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, nekem nem jön be ez a srác. Ha mindenképp hasonlítani akarsz egy hírességre, akkor válassz egyet közülük és rájuk hasonlíts:

1.Taylor Lautner:

[link]

2.Logan Lerman: [link]

3.Jake Gyllenhaal:

[link]

Hidd el, a korodbeli lányok már nem a "kisfiús" fiúkért vannak oda, hanem a férfiasabb fiúkért.

Belsőre meg főleg ne legyél ilyen, mert ő egy "kockafej", és így sosem tudsz csajt szerezni. Legyél kedves, udvarias, segítőkész. Röviden ennyi.

15/L

2011. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat nem olyan biztos jó lenne egy hírességre hasonlítani szerintem...
2011. júl. 29. 09:18
 8/8 anonim válasza:
Azért az új 5.évadban már Nathan is egy szép szál legény (nem véletlen lesz szerelmes belé Sam xD) pl itt [link] :D
2011. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!