Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények a tetoválásról!?...

Vélemények a tetoválásról!? 17,5 éves vagyok. Szeretnék pillangó/lepke motívumot. Vagy az egyik lapockámra vagy a kettő közé. Egyészen pici 2-3 cm-es tetkóról lenne szó.

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi.

Van-e valaki aki hasonló korban csináltatott, majd idősebben megbánta?

Negatív tapasztalatok? Veszélyei?


2011. júl. 28. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Één személy szerint a tetoválást akkor találom értelmesnek, ha jelentősége van! :) Divat tetkókat utálom! :) 18. születésnapomra szeretném megcsináltatni az 1.-t!

Azt csak te tudod h meg e fogod bánni más nem.Lehet valaki megbánta de te nem fogod...

Nyáron ne csináltasd mert nem mehet xy ideig vízbe és nagyobb a fertőzés veszélye. Mindenképp télen érdemes! És szerintem utána fog fájni egy darabig..:/

2011. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hot_kiss ***** válasza:

2-3 centisen szerintem elég hülyeség csináltatod a lapockádra vagy a kettő közé.

Egy az, hogy ha nincs jelentősége, akkor veszt az értékéből egy tetoválás.

Kettő, hogy ennyire piciben és csak egy kis kislányos pillangó körvonalat tudnék elképzelni.

Három az, hogyha ennyire kicsi, akkor ha nagyon akarod, akkor tetethetnéd a nyakadra, kevésbé látszik.

2011. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Miért lenne hülyeség?:) Azért mert nem akarok tele tapétáztatni a hátam? Teljesen valóságszerű, egy 2-3 cm-es pillangó..

Azért kösszi a válaszokat! :)

2011. júl. 28. 22:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként jelentése van.. nézz utána!
2011. júl. 28. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az előttem szólók, sztem,a jelentést arra értették, h neked jelent-e vmit! Kapcsolódik-e hozzá egy történet, egy személy?

Én 18,5 voltam amikor megcsináltattam a tetkómat. Egy gyémántot a csuklómra (apukám mondogatta mindig nekem, h én vagyok az ő csiszolatlan gyémántja, s egyszer majd jön egy rendes fiú, aki mellett kicsiszolódom) Gagyi történet, de nekem igenis sokat jelent. Csak azért ne csináltass pillangót, mert szép v mert az átváltozás szimboluma! Gondolj bele, h életed során mikor változtál akkorát,h ezt meg kell örökiteni! Ha bizonytalan vagy, semmiképp se csináltasd meg! Csak akkor h tényleg nagyon akarod!

Am nem fáj! kellemetlen miközben tetoválnak, de nem fájdalmas, és miután kész lett a mű, nem lesz vele semmi gondod (persze, ha profi készitette). Ő majd elmondja az első pár napban mit kell tenni.

Az egyetlen dolog amit megbántam, h nem a legjobb szakemberrel készitettem, és igy, néhány év után elkezdett halványulni.

2011. júl. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Divattetkót szerintem se csináltass, csak azért mert jól néz ki. A jelentőségét pedig úgy értették, h számodra szimbolizálnak-e valamit,van valami jelentőségük az életedben, h pont a pillangót választottad...

Nekem a nyakamra lesz egy szöveg írva az, h :" A felhők mögött mindig süt a nap!", mivel a nagymamám szívbeteg és mindig ezt szokta mondogatni, h soha ne adjak fel semmit, soha ne keseredjek el,mert a végén úgy is minden a helyére kerül :) 18 éves koromban szeretném megcsináltatni,bár anyu nagyon ellenzi a tetkós dolgot...:/ De én mindenképpen megcsináltatom!:)

2011. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont pillangó? Annak van a legkétesebb jelentése. Elsősorban a szabadságot jelképezi, és az átváltozást, ahogy írták. Emellett a drogdealerek jelképe, hiszen ide-oda szálldogál, sosem marad egy helyben, viszi az anyagot. Franciaországban a pillangó a k*rvák jelképe. Ha pedig fiún van pillangó, akkor - a spanyol "mariposa" szó után, ami egyszerre jelent pillangót és homoszexuálist - a melegek jelképe. Ennek ellenére szép a pillangó, barátnőmnek is van, a derekáról "repülnek" a lapockájáig.
2011. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A szimbolúmot tekintve..

Régóta tetszik nekem a pillangó, a konkrét jelentését nem tudtam.. utána néztem.. a szavak amik a tetoválást viselő személyt jellemzik :

-szabad gondolkodású

-bezártságot, szabályokat nem tűrő

-az életet élvezi

-színes egyéniség

-a pörgést kedvelő


ezek nagyjából igazak rám! :)

Lehet nem kellett volna kiirjam a kérdést! Elbizonytalanítotok! :))

Nem tudom, még, hogy lesz-e :))

2011. júl. 29. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érted, h mi, h értettük...:) Az tuti, h van jelentése, de ha mi nem mondjuk, h azok a tetkók értékesek,amiknek jelentése van,te utána se néztél volna szerintem... :)
2011. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De értem!

Már elötte is utánanéztem! :)

2011. júl. 31. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!