Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok fénykép alá írják hogy...

Sok fénykép alá írják hogy átlagosan szép vagy csak átlagos, mitől lesz valaki átlagon felüli?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


ő átlagon felüli:)

2011. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne beállítva így, meg kiretusálva, akkor rá is beböfögnéd, hogy átlagos. Itt mindenkinek minden átlagos, inkább megpukkadnának, mint bevallják, hogy valami jobb náluk.
2011. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért van partyszemöldöke rendesen :D

Amúgy szerintem mindenkinek más tesz valakit átlagon felülivé. Általában az, hogy van valami különleges rajta, amit így elég nehéz meghatározni, mert mindenkinek mást jelent az hogy különleges és vonzó is.

2011. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Brooke Shield nagyon szép nő volt fiatalon, persze szerintem most is szép. :D

Nálam az átlagos azt jelenti, hogy nem tűnik ki a tömegből, szóval hogy nem ámulok el, hogy azta de jól néz ki, és nem is hányom el magam tőle.

2011. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hot_kiss ***** válasza:
Nekem az az átlagos szépség, mikor valaki nem csúnya, de nem is kiemelkedően szép.
2011. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!