Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csukló tetoválása nagyon fáj?

A csukló tetoválása nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Egy kb. 8x5cm-es fecskét szeretnék a csuklómra, de nem élethűt, hanem "tetoválás fecskét"/szimbólum fecskét feketével tetováltatni.A csuklóra mennyire fáj? Ez kb. mennyi időt venne igénybe?

Köszi a válaszokat!


2011. aug. 1. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát egy vékonyabb barátnőmnek jobban fájt a csuklójánál a tetoválás, mint a derekánál, mert ott ugye sokkal vékonyabb a bőr.
2011. aug. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé kellemetlen, mivel ott vékony a bőr, az ereid is kilátszanak, ezáltal nem is tudja a tetováló olyan mélyre ütni a festéket. Ennek következményeképp nem lesz olyan tartós a tetoválás, mint máshol, ahol vastagabb a bőr. Szerintem a legnagyobb hülyeség csuklóra tetováltatni.

Sokkal jobban igénybe van véve a bőr a kézen, mint mondjuk lapockán, vagy derékon, hamarabb is kopok, de ti tudjátok:)


23N

2011. aug. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha háton alszol, akkor is igénybe vannak véve a felsorolt testrészek, szóval akkor is kopnak.
2011. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is van a csuklómon meg a gerincemen is, egyik sem fájt.
2011. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó válaszoló: neked a csuklódon mekkora van és mennyi ideig varrták? Mondták esetleg, hogy kb. mennyi időnként kell átüttetni? :)(pl. anyum szemöldökénél 7-8 év)

2011. aug. 2. 00:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem körbe éri az egész csuklómat. 7 éve csináltattam, nem kopott ki nagyon. De szerintem ez bőrfüggő.
2011. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!