Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös tanfolyam? Szerintetek?

Műkörmös tanfolyam? Szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok,idén fejeztem be a tanulmányaimat,de egyszerűen nem találok munkát. Ha szóba kerül,hogy pályakezdő vagyok,a cégek azonnal elutasítanak. Végső elkeseredettségemben arra gondoltam,hogy talán még elvégezhetnék egy műkörmös tanfolyamot,ugyanis az álláshirdetések között rengeteg körmös álláslehetőséget találtam. Szerintetek érdemes belevágni? Kb milyen költségekkel járhat egy ilyen tanfolyam? Köszönöm ha válaszoltok!
2011. aug. 1. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonló korban vagyok, és én is ezt tapasztalom. Szerettem volna én is műkörmösbe belevágni, de sajnos még a saját körmöm sem tudom szépen kifesteni, nem hogy műköröm..nincs érzékem hozzá. Viszont én is azért néztem mert nagyon sok álláshirdetés van ebben a körben.


Szerintem maga a tanfolyam 200.000körül van átlagba. Ugye meg kell venni egy kezdőcsomagot is. De sok körmös suliban kapsz a bizonyos kellékesekbe kedvezményt.

Összességében nem olcsó, de szerintem kibírható, főleg, hogy ha ügyes vagy hamar visszajön az ára :)

sok sikert...

2011. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Augusztusban végzek a körmös sulival, hasonló okokból kezdtem el...a Crystal Nails suliban. Anyagiak tekintetében 200 már biztos benne van, pedig lábápolóit nem csináltam(kettévált a szakma, nem muszály mind2-t elvégezni). Ennek ellenére azt mondom, h minden fillér megérte, mert szép szakmám lesz, és amíg nők vannak a földön, szükség lesz műkörmösre, főleg ha jó szakember. Én pedig az leszek:)
2011. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!