Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörömépítés? Tanfolyam?

Műkörömépítés? Tanfolyam?

Figyelt kérdés

Szeretnék letenni egy szeptemberben induló tanfolyamot.

160 E Ft-ért az jó? Ebben benne van a csiszológép, eszközök, meg sok cucc. Kivéve az UV lámpa, és a fertőtlenítő, gombaölő szerek.


Ha leteszem, és sikerül egy már működő fodrász, vagy kozemtikus üzletbe beülnöm (rengeteg ilyen hirdetés van itt tatabányán), akkor meglehet élni ebből?

Kb mennyit lehet összeszedni egy hónapban? Van egyáltalán kereslet rá? Vagy már mindenkinek megvan a saját vendégköre, és nekem nem lesz kuncsaftom?


2011. ápr. 24. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik tanfolyamra mész és hol? Milyen márkájú anyagokat adnak? Ez nagyon fontos! Sajnos az országban lévő tanfolyamok 98%-a semmit sem ér!!

Ha esetleg nem tudsz egy jó alapképzésre elmenni,ahol az oktató is jó akkor inkább válassz egy nagyon olcsó alaptanfolyamot hogy meglegyen a papírod és ezután járj sok sok techinkai és díszítő továbbképzéekre. Máshogy nem megy mert sok a kontár körmös és ha te is az leszel akkor nem sok vendéged lesz.Manapság nagyob az igény egy jól képzett profi körmösre. Én is már több mint 30 továbbképzésen vagyok túl, naptáram már teljesen teli,és még csak 1,5 éve kezdtem dolgozni úgy hogy minden 5 háznál dolgozk egy műkörmös.

2011. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én most csinálok egy tanfolyamot igaz nem Tatabányán, Békéscsabán, itt a műköröm-kézápoló tanfolyam 130.000 Ft kezdő készlettel amibe nincs uv-lámpa, csiszoló, asztal.

Hogy mennyit fogsz keresni az csak rajtad múlik, és a munkádon, ha nagyon szépen dolgozol és kedves vagy akkor sokat lehet vele keresni, mert egy jó körmös híre terjed, mert hiába vannak már sokan, de igazán jó körmös én azt mondom még mindig kevés van. Akit én ismerek az kb.250.000 Ft keres egy hónapban, de hozzá már nagyon sokan járnak. Képezd mindig magad, én a díszítésre megyek rá nagyon és technikákra! Sok sikert!

2011. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jó, hogy vannak itt segítőkész emberek is! :)


Erre szeretnék menni:


[link]


Mást itt nem nagyon találtam Tatabányán. Legalább is olcsóbbat nem.

2011. ápr. 24. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni de a Kaposról nagyon sok rosszat hallottam. Megnéztem hogy mik vannak az alapcsomagban...az alapanyagok elég rossz minőségűeksok olyan dolgot adnak ami szinte teljesen felesleges és sok olyan dolog hiányzik ami alap lenne pl,körömágyhosszabbító zselé és porcelán,savmentes primer,és nem értem fehérből miért a softot adják,miért nem az extrem whitet legalább... Kár hogy nem nektek kell beszerezni a felszerelést...minőségibb anyagokból ugyanennyi árért sokkal jobb csomagot össze lehetne állítani. Pedig ilyen kuka anyagokat nem kellene pláne egy kezdő kezébe adni,így elég valószínű hogy semmi sikerélénye nem lesz a kezdőknek,mert ilyen anyagokkal még egy profi is megszenvedne hogy valami minőségit hozzon ki belőle...

Gondolom azt meg nem engednék hogy te szerezd be az anyagokat az övék helyett...

2011. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Húúú. Ez így elég rosszul hangzik. :S

Szerintem telefonon majd érdeklődök ünnepek után, hogy nem-e lehetne nem kifizetni nekik, hanem magamnak megvenni. Köszönöm az információt!!!

2011. ápr. 24. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!