Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem találok magamnak megfelelő...

Nem találok magamnak megfelelő melltartó. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elvileg 85D-s melltartót használok, ami éppen hogy csak jó, mert ha mozgok már kint is vannak.. Vettem 85DD-s-et ami már szinte 85E-s de az meg nagy. Egyszerűen már nem tudok mit csinálni, nem tudom hogy mit kezdjek a méretemmel.

Normális válaszokat írjatok létszi.


Egy elkeseredett lány (18) :'(


2011. aug. 2. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

vegyél AhhBra-t

A tv-ben reklámozzák,én is vettem és tényleg nagyon kényelmes,ogy kell venni hogy felhivod a képernyon lathato telefonszámot,és attol függ hogy milyen méretü ruhát hordasz s,l,xl,stb. ugy rendelsz :)

[link] <-ez angol,de a tv2-on rtl-klub-on atv-n és még sok helyen rehlámozzák :)

2011. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen énis gondolkoztam már rajta, de azt meg nem vehetem fel kivágott nyári ruhákhoz, aminek mondjuk nincs háta meg ilyenek, mert síma melltartóval megoldanám hogy veszek olyat aminek szilikonos a hátulja.. de persze azt se tudom már hogy milyen kellene:'(
2011. aug. 2. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
és a vékonypántos sportmelltarto..vagy olyasn sportmelltarto is van amelyiknek cserélheto a pántja :)
2011. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, utána nézek. Köszönöm:)
2011. aug. 2. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!