Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Láttatok már szőke hajú goth...

Láttatok már szőke hajú goth lányt? Hogy néz ki egy ilyen lány? Van ilyen ismerősötök?

Figyelt kérdés
Képeket is linkeljetek, kérlek!
2011. aug. 2. 16:42
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Igen, a második barátnőm is egy gyönyörű, szőke hajú darker lány volt...sajnos azóta már otthagyta a stílust,családja és kislánya lett, de bízvást állíthatom, hihetetlenül szép volt.
2011. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 kixy93 ***** válasza:
18%

Igen, láttam. Idiótán, mint kb minden gót :DD


[link]

2011. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Én is láttam és ismerek is egy ilyen lányt de amikor ránézek rosszul vagyok annyira szörnyen néz ki :S
2011. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 kixy93 ***** válasza:
19%
2011. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Láttam, egyik ismerősöm szőke is, gót is. Mindkettő jól áll neki.

Róla biztosan nem linkelek képet, keresgélni meg nincs kedvem, de a 2 belinkelt képen egyáltalán nem gótok vannak, hanem egy emósszerű képződmény meg egy jelmezbe bújt nő.

2011. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

16:53, ott a pont :) Egyetértek. Mellesleg a kérdező szerintem igazi darkerre gondolt, nem divatdarkerre...

Ám összehozhatnál azzal az ismerősöddel, nem haragudnék meg érte :)


Aki meg az emót egy kalap alá veszi a dark-gothic stílussal, az ostoba.

2011. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link] (igaz, paris nem goth, de a ruhája eléggé hasonlít..)

[link]

amúgy életemben 1x láttam gothot.. :/

2011. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

kixy93


Te egy jó nagy gyökér lehetsz. Fogadjunk valami diszkós kis p*csa. Amúgy elárulom, hogy egyik se goth a tieid közül...

2011. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
én láttam szőke goth-ot, de az csak paróka volt...de volt nála egy koporsóó alakú táska rajta egy pókkal meg fekete ruha...még mindig kiráz tőle a hideg..:S :D
2011. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ezek elég nevetséges linkek, már elnézést. Ahogy írta az egyik Kedves Válaszoló, nem divatgothokra vagyok kíváncsi, hanem ízléses valódiakra.
2011. aug. 2. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!