Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak ilyen volnalak a...

Vannak ilyen volnalak a lábamon és a hátamon. Állitolag a növéstől. Mit tegyek ellenuk?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok striák. Sajnos semmit, ha még piros akkor ki fog fehéredni, halványodni, de az már örökre ottmarad... Ne aggódj, nagyon sok embernek van..
2011. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden este kend be magad testápolóval,hogy ne legyen száraz a bőröd és ne repedezzen.

Ami már kialakult eltűnni sosem fog,de vannak stria ellenes krémek.

2011. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én állapotos vagyok és repedezek mint a állat. A krémek semmit sem segítenek. Én mondjuk a 10000forintostol a 2000 forintosig, mind használtam, mikor megtudtam, hogy babát várok, és, hogy megelőzzem, de akkor is kirepedt a bőröm, mert ilyen szerkezetű, és ezt sokan megmondhassák, hogy a krém semmit sem ér, ha hajlamos vagy rá. Ne aggódj, tényleg sokaknak van.
2011. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondhatják.
2011. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!