Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a jó ebbe az angol zászlós...

Mi a jó ebbe az angol zászlós mintás cuccokban?

Figyelt kérdés

Van pár haverom, azt szeretnének nagyon venni ilyen angol zászlós bmx nyeregért. Miért nem magyar zászlósat vesznek?

Meg ilyen kitüző, meg minden szar..


2011. aug. 3. 23:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem is van egy angol zászló mintás táskám. én nem is gondoltam ,hogy divatban lenne, én azért vettem mert angol szakos vagyok, és tök poén. Szerintem lehet, hogy divatba jött, mivel az angol zászló szép és színes, és sok magyar ember kedveli Angliát, pusztán a nyelvtanulás miatt is. És az, hogy nem magyar zászlós holmikat akarnak, az azért van, mert nem akarják, hogy hungaristának nézzék őket.
2011. aug. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

" mert nem akarják, hogy hungaristának nézzék őket"

ott a pont. nekem is van egy 'hungarista' Trianon-os felsőm. azt se veszem föl akárhova, csak koncertekre, vagy egyéb rendezvényekre.

15/L

2011. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom valamelyik zenei izlésnek van köze az angol zászlóhoz...de mostmár én is mindenkin látok minimum 1 ilyen cuccot...
2011. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt mivan ha hungaristának nézik?
2011. aug. 4. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
megverik
2011. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem van angol zászlós tollam, táskám, pólóm. bár csak néha hordom őket, a pólót többnyire itthonra, a tollal sokat írok. azért van, mert Angliában voltam 1 éve, emlék, ajándék magamnak. és nagyon szeretem az országot, a rendszert, szeretnék majd ott lakni. és tényleg megverik a hungaristákat egyébként.
2011. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyébként mindenki olyat vesz, amilyet akar. ha spanyolt, spanyolt, ha egyesült arab emirátusosat, akkor olyat.
2011. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miert verik meg a hungaristakat?ez nem igazsagtalansag? ha valaki tart a hazajahoz,akkor azt minek kellene megverni?!
2011. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy rendszerellenes nacionalista, és antiszemita vagy. Viccet félretéve, nem tudom amúgy.
2011. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!