Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen angol idézeteket...

Milyen angol idézeteket ajánlanátok tetováláshoz? (bővebben)

Figyelt kérdés
valami szép angol idézetet keresek a tetoválásomhoz amit hamarosan csináltatok. gyönyörű szép madártoll minta és kéne hozzá valami hasonlóan szép idézet. előre is köszi a válaszokat. 18/l
2011. aug. 14. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pfff. Idézet idézet, de milyen témában? Szerelem? Az élettel szembeni küzdelem? vagy mi?

Nekem majd még soké lesz tetkóm, de két angol idézet van amiken gondolkodom, mindkettő egy-egy dalból.

1.Seize the day or die regret the time you lost (Ragadd meg a napaot, vagy halj meg báva az időt amit elvesztettél)

2.Life is a bullet (Az élet egy golyó)

2011. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
uhhh, nagyon tetszik az első :) és igen inkább az életről a küzdelemről, vagy valami motiváló idézet :) viszont szerelemről semmiképp...
2011. aug. 14. 13:12
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Hát szerintem is "pff".Ajánlatot kérsz?Divat tetkó -.- Annak lenne értelme,ha valami olyasmit varratnál magadra,aminek van valami jelentése számodra!Divat majom!
2011. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Your knife;my back. My gun;your head;DDDD
2011. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok divatmajom és minek írsz egyáltalán ha semmi értelmeset nem tudsz kinyögni?... Istenem -.- már vannak kiválasztott idézeteim csak érdekelt hogy mások milyen idézeteket ajánlanak. ha meg unalmadba azt érzed hogy itt kell boldogítsd a népet akkor tedd csak ne velem. köszike
2011. aug. 14. 13:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Bocsi a sok helyesírási hibáért, nem figyeltem ahogy gépeltem. XD

További idézetek (szintén dalszövegekből):

- Come back to me it's almost easy (Majdnem könnyű visszatérni magamba.) pl ha valami olyan dolog történt veled ami miatt megzuhantál, és nehezen "álltál talpra" akkor szerintem tökéletes

- Take a look in the distance,Try and see it all (Vess egy pillantást a távolba, próbálj látni mindent.)

- Now I think I understand, How this world can overcome a man. (Azt hiszem, most már értem, hogyan tudja legyőzni ez a világ az embert.)

- We're all just victims of a crime (Mi mind csak egy bűn áldozatai vagyunk.)

- I will forgive but I won't forget (Megbocsájtok, de nem felejtek.)

- And my scars remind me that the past is real (A sebeim emlékeztetnek rá, hogy a múlt valós.)

- I tear my heart open just to feel (Feltéptem a szívemet, csak hogy érezhessek.)

2011. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még mindig első vagyok! Amúgy mikor 'hamarosan" lenne a tetoválásod megcsináltatása? Csak mert érdekel hogy vajon milyen is lesz. Írhatok neked privit? (16/L vagyok)
2011. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az egyik jövőhéten lesz, de az idézetes 2 hét múlva elvileg :) nyugodtan írhatsz privit :) megmutatom a tetkóterveket ha gondolod :P
2011. aug. 14. 14:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Lord knows I tried to find a way to run away"

Rajtam ez van, mert igazán nem akartam sose rosszat cselekedni, mégis belekeveredtem nem éppen tiszta ügyekbe.

2011. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!