Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akkor barna, arany, vagy zöld...

Akkor barna, arany, vagy zöld a szemem? -kép-

Figyelt kérdés

a sok véleményből nem tudtam kikövetkeztetni....valami 1hangú válasz nincs?


képek:

[link]


[link]


ja és mien színű smink állna jól?és most lesz új szemcsim..és milyen szín állna jól?keret forma ,stílus?

13 vagyok de elég vadan sminkelem magam..-nem kell leszólni..stb..stb...ez vagyok én...-^^


Köszi!:)


2011. aug. 4. 00:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Arany színű, és a zöld smink és szemüveg állna jól, a fazont nem tudom, mert azt látni kéne!
2011. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2011. aug. 4. 00:21
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

arany színű,és a vad smink nem kéne,főleg nem 13 évesen..De te tudod..

Én csak azt tudom,hogy a sok sminket sok évvel később nagyon fogod bánni,mert tönkre fogja addigra tenni a bőrödet..

2011. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
arany színü szemed van és klassz a sminked , más színben jobban kiemelné a szemed színét és felül a szempilláidnál vigyázz arra hogy ne csomósodjon össsze. minden nap mosd le a sminked és rendesen hidratálj, és akkor nem fogja annyira roncsolni a bőröd:)
2011. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Basszus megláttam a szemed(vagyis inkább a szemöldököd) meg a sminked és aszittem hogy ilyen 20 éves csaj ír.. erre kiderül hogy 13.. ba zd milyen vagy már? xD
2011. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

világosabb barna meg a zöld keveréke = Arany szín. :P

Bassz'us 13 éves vagy? :O Minek kell ennyi smink? Szerintem szebb nem vagy tőle. Én 14 vagyok, nemsokára 15 és csak szempillaspirált használok.

2011. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem unod még? Már a második kérdésed.. Libafosszínű, mint ahogy az előző kérdésben is írták. És a sminked nagyon szar, tanuld meg használni, vagy egyáltalán ne kenj magadra semmit.
2011. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Aranybarna, ami fényben kicsit zöldes hatást kelt. A te szemedhez szerintem szürke állna jól. :)
2011. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszi! a smink meg az én dolgom :) de köszi!!
2011. aug. 4. 10:38
 10/19 anonim ***** válasza:
Szemöldököd nagyon gáz
2011. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!