Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akkor barna, arany, vagy zöld...

Akkor barna, arany, vagy zöld a szemem? -kép-

Figyelt kérdés

a sok véleményből nem tudtam kikövetkeztetni....valami 1hangú válasz nincs?


képek:

[link]


[link]


ja és mien színű smink állna jól?és most lesz új szemcsim..és milyen szín állna jól?keret forma ,stílus?

13 vagyok de elég vadan sminkelem magam..-nem kell leszólni..stb..stb...ez vagyok én...-^^


Köszi!:)


2011. aug. 4. 00:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nekem ez tetszik:)
2011. aug. 4. 11:47
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A rendszeres sminkkel az a baj, hogy hamar ráncos lesz a szemed, persze ne arra gondolj, hogy heteken, hónapokon belül, csak korábban, mint az átlagnak, pl. már 18 éves korodra, de tudom, hogy ez most még nem érdekel, ha nekem mondják 13 évesen, hogy mi lesz évek múlva, engem sem érdekelt volna. :) Majd ha jön egy belső késztetés, hogy vigyázz a bőrödre, akkor azért emlékezz arra, hogy jobb, ha minél kevesebbet sminkeled magad és amint otthon vagy, mosd le.


Szerintem is zöldes árnyalatú aranybarna a szemed, nagyon szép! :) És tök ügyesen sminkelsz, viszont a szemöldöknek szerintem nézz utána magyar blogokban, hogy hogy kell szépre kiszedni, mert ez így túlzás.


Ez a rózsaszín pont nem áll annyira jól, aranyat, zöldet, barnát, sötétebb lilát használnék, ez utóbbi erősen függ az árnyalattól, akármelyik lila nem lenne jó.

2011. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
oké! Köszi!:)
2011. aug. 4. 12:31
 14/19 anonim ***** válasza:

Te vagy az arany szemű juhász lánya? ;) - Jó te vagy az első arany szemű akit láttam. Azt hittem valaki hülyéskedik.


Amúgy ez a szem nem egy tizenhárom inkább harminchárom vagy húszon három de leginkább egy 25-28 éves szeme így.

2011. aug. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

hát ez semmiképp sem barna!!! :D

nekem is pont ilyen a szemem,esetleg barnás-zöld vagy valamilyen sárgás árnyalat,de szerintem lehet simán azt mondani,h zöld:D

2011. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akárhogy nézem, ez nekem narancssárga. xD
2011. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

utolsó: xDDDDDDDDD nagyvolt:D

szerintem zöldesbarnás a fényben amúgy aranybarna, de elég semmilyen a színe ezért inkább ne emeld annyira ki max ceruza meg spirál azt kész!

2011. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
O.o De érdekes! félelmetes..:D Mint 1 hüllő szeme xD Csúnyítja ez a smink.
2011. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi! hüllő szem....xdd
2011. aug. 14. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!