Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezeknek, hogy pl. Debreczeni...

Ezeknek, hogy pl. Debreczeni Zita meg Zimány Linda honnan a jó égből van ennyi pénzük?

Figyelt kérdés
És légyszi ne azt írjátok, hogy nincs közünk más pénztárcájában nyúlkálni. Tudom, hogy így van, de ez a kérdés akkor is érdekel.
2011. aug. 4. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Modellkedés (talán), tv-s szereplések,interjúk stb..
2011. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Valahonnan bekerültek a köztudatba, (pl. egy szépségverseny) és a jó kinézetük miatt, több mindenbe (pl. zenecsinálás, műsorvezetés) belefoghatnak.
2011. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

mindkettőnek mindig pénzes pasija volt..érdekes módon :)

nem mondom,hogy mindent ők fizettek nekik, de pl a Debreczeni Zita egy luxuslakásban él..gondolom nem kell érte fizetnie..

+ ahogy írták már: modellkedés, szereplések..ilyen olyan ruhakollekció, meg elég sok mindenhez adják az arcukat

2011. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszbol mondom, de en azt sem ertem, hogy pl. Debreczeni Zita mitol jo no. Ezerszer jobb nok vannak, ha kimesz az utcara. Szerintem kifejezetten csunya es ijeszto az arca. Nem tudom, hogy miert kell par embert felsztarolni, akik milliokat keresnek a nagy semmire, mig mas eljen meg 80 ezerbol. Nagyon nem jol van ez a nagy kulonbseg, de mit lehet tenni?
2011. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
például rengeteget fizetnek nekik azért ha megjelennek vmi eseményen értem itt bulik, fesztivál, strand, bál, és egyéb ilyen eseményekért:S
2011. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem hiszem hogy csak ennyi van a dologban... lehet csináltak mást is, ha érted mire gondolok...

Zimány Linda is kifogta Dzsudzsákot...vajon miért? sok pénz...

2011. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

-Pasijuk

-Megjelenések

-És ami nagyon fontos, hogy sok szponzoruk van, drága ékszereket, ruhákat, cipőket, értékes dolgokat kapnak, és nekik csak az a dolguk, hogy a közösségi oldalakon hirdessék a céget/a termékeket.


16/L

2011. aug. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Luxusk.rválkodás, ma már talán nincs erre szükségük a pénzes faszijaik miatt, a többi már csak mondvacsinált dolog
2011. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
így van.ezek üzletszerűen kéjelegnek.
2013. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!