Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok az önbarnítós testápolókról? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más válik be, függ attól, hogyan használja és milyen a bőre, radíroz-e előtte stb.

De szerintem igazából csak a szenvedés van vele, én is nagyon örültem, hogy majd milyen jó lesz, de nem...

Szerintem nem érdemes vele szerencsétlenkedni, mert csak foltos leszel és nehéz leszedni. Nem igazán hallottam még olyanról amelyik mindenkinek bevált volna, akár drágább márkákból sem.

Én nem ajánlom.

2009. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nEkem pl a Dove vallt be...

de nagyon egyenletesen kell elkenned midnet mert maskep jo foltos maradsz:P

volt mikor en is elsiettem es hat a vart eredmeny eleg meglepo volt..

amugy minden tussolasnal vagy furdesnel szinte az egesz lekopik :(

Szoval en rauntam inkabb kicsi veszelyt vallaltam be es jartam szolariumba...

az legalabb tartos barnasagot ad xD

pusz

2009. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

sztem sinccs sok értelme, szép dalmata(foltos) leszel:D

Meg ha nem mosod meg utána a kezed, és rendszeresen használod, akkro az ujjaid közt olyan lesz mintha nikotinos lenne. Anyának nagyon durva lett tőle xD

Én még 2évvel ezelőtt használtam, de akkor inkább ne is barnuljak mint h ezzel sz@rakodjak mindennap..a káoszért..

2009. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szoli egyszerűbb és nagyszerűbb!Én már próbáltam jópár krémet,de egyik sem vált be igazán!
2009. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam már egy pár félét de mindegyik egyforma kopik, büdös és naygon tudni kell bánni vele.. inkább szoli!(de csak mértékkel)
2009. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!