Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik kullancs- és bolhairtóv...

Melyik kullancs- és bolhairtóval kapcsolatban van a legjobb tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Egy cicám van, aki benti, de nagyon sokat csatangol kint, és egy kinti kutyám. Mindkettőjüket szeretném megóvni ezektől.
2010. máj. 11. 17:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, hogy ezt hol szerezhetem be, és mennyibe kerül.
2010. máj. 11. 17:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kutyusra a a kiltix nyakörv vált be, bár ez 5000 környékén mozog,(sajnos pontosan nem tudom,mert én ilyenkor mindenkire veszek ).Viszonylag hosszú ideig hat, de azért ami rá van írva,azt nem kell készpénznek venni. Sztem úgy 5 hónapig működik. A cicussal én is gondban vagyok,mert az egyikük allergiás lett a nyakörvre és megkopaszodott a nyaka, így most majd a cseppeket kell kipróbálni...
2010. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos is segíthet szerezni,de az lehet,hogy drágább,ezért az állatpatikákat illetve állateledelboltokat javaslom. Ott tanácsot is adnak macska-ügyben :)
2010. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Frontline Combo. Van kutyára, cicára, nekünk ez vált be legjobban. Nagyobb áruházakban, mezőgazdasági boltokban is kapható, meg természetesen állatorvosnál.
2010. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17:46 vagyok: az ára nagyon változó, 1500-3500-ig kb. attól függ hol veszed.
2010. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a Frontline Combo volt jó, semmi más. A macskára és a kutyára is használom, azóta sehol egy bolha, sehol egy kullancs. Féléves adag is van, a kutyára méret alapján adják (25-40 kg, és 40-nél nehezebb kutyusoknak, de biztos van kisebb is, csak nekem nagytestű kutyám van :)). A macska nem akad fent tőle a kerítésen, mint a nyakörvvel, nem utálja, nem próbálja levenni, szóval tök jó, csak ajánlani tudom.
2010. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22:26, folytatás: 2500 Ft volt a macskáé, 2700 a kutyáé.
2010. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Frontline Combo az egyik cicánál használ, a másikból ennek ellenére folyamatosan szedjük ki a kullancsokat... nyakörvet viszont nem szeretnénk, nehogy beakadjon valahová.
2010. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!