Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg dagadt vagyok? :S

Tényleg dagadt vagyok? :S

Figyelt kérdés

Őszintén!

Ja! És mielőtt valaki azt írná, nincs behúzva a hasam.


[link]



[link]


2011. aug. 5. 16:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok. Csak az a bajom, hogy 14 vagyok és még nem jött meg. Pici is vagyok és nem igazán duci (40kg) de abban igazatok van hogy sportoljak, most bele is kezdek, csak hogy ez a fogyókúra nem gátolná-e a fejlődésemet.. lehet, hogy ez hülyén hangzott. :S
2011. aug. 5. 17:47
 12/26 anonim ***** válasza:
nem fogyókúráznod kell, csak diétáznod:D az meg nem azt jelenti hogy hónapokon át napi 5 kekszen meg vízen élsz, egyszerűen csak egészségesen étkezel. és egész biztosan nem gátolná a fejlődésed, sőt, főleg ha még sportolnál is mellette valamit:D szerintem pár hónap, és látható eredményei lennének. előző voltam
2011. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nem értem miért tetted fel a kérdést ha szerinted nem vagy duci...a dagadt meg nem itt kezdődik.

ha rendesen elkezdesz sportolni lemegy az a kis felesleg és tök jo alakod lesz.

2011. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel, mert pár ember szerint van rajtam egy kis felesleg, amit a magam részéről is így látok, de szerintem nem vagyok duci, de minden féle képpen rászokok egy kis diétára és mozgásra. Még egyszer köszönöm. Holnap pontozok. :)
2011. aug. 5. 18:45
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg 40 kg vagy, akkor nem lehetsz túl magas, 150-et sem éred el szerintem.

Dagadt nem vagy, inkább tömzsi.


ma 16:36

Te meg fordulj fel, komolyan...

Ránézésre senkiről nem lehet eldönteni, hogy mit eszik, meg mit csinál... (helytelen táplálkozás és mozgásszegény életmód lehet, de ehhez bőven nem kell Mc Donalds, Chips, meg egész nap tv, sajnos sokkal kevesebb dolog is elég hozzá...)

Férfi lennél, le se köpnéd? Ne félj, én téged simán, ha szembe jönnél velem, férfiként, és nőként is.

2011. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:36

Ezen egy órát röhögtem :DDDDD

2011. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Dagadt nem vagy, de igazán sportolhatnál vagy tornázhatnál.
2011. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Tényleg nem sok látszik, de szerintem jól nézel ki.

Egyébként elég szubjektív, hogy jól nézel-e ki, de mondom, nekem kifejezetten tetszel. És ezzel szemben lesz, aki akár dagadtnak is nevez. Tudom, mert ismerem az embereket.

De nekem bejön az alakod, a volt barátnőmnek is hasonló volt. Bár ezt a 40 kilót nem hiszem el, mert a volt barátnőm 50-52 kiló volt, és 150-152 (!) centi. És mondom, nagyon hasonlóan nézett ki.

Kérdés az, hogy jól érzed-e magad így. Ha igen, nem kell változtatni. Ha nem, akkor változtass. De egyben biztos vagyok, hogy nem ezen fog múlni, hogy tetszel-e az embereknek.

2011. aug. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Tényleg 40kg vagyok, nem több. Sosem léptem át a 40-et :S :D
2011. aug. 10. 07:40
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
16:36 bazzz:DDDDD te nagyon szánalmas vagy..mindenki magából indul ki..neten éled ki magad?:S pasid a tuti le se köpne..
2011. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!