Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinàljak ha ilyen...

Mit csinàljak ha ilyen ha ilyen dagadt a combom és a fenekem? (kép)

Figyelt kérdés

Nem tudom màr mivel tüntethetném el, szinte csak a koplalàst nem próbàltam ki.. az a hurka jobb oldalt példàul màr évek óta ott van...undorító ahogy kinéz, és most màr nagyon unom, hogy öszedörzsölödik a combom (mondjuk a strandon) és fàj.. jó h a seggem eddig még nem nött le a térdemig de ki tudja miket tervez még.. mert eddig nagyon úgy tünik, hogy önàlló életet él.. mit csinàljak vele?...gusztustalan az egész.


[link]

[link]

[link]


2011. szept. 7. 20:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
nagyon hasonló a testem, rajtam is csak a koplalás segítene. várom az ötleteket.
2011. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is hasonló,sőt a combom még vastagabb is,és engem is nagyon zavar.Volt egy idő amikor futottam,de nem sokat segített.
2011. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
A koplalás nem segít! Én 168 cm vagyok, 48 kilóval, és majdnem ugyanilyen a combom... Ez narancsbőr, és kevés izom. Igyál NAGYON sok vizet, hideg-meleg váltóvizes zuhanyt csinálj a fenekednél, és végezz kitöréseket. Nekem ez kezdett el segíteni.
2011. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de elmondanàd mi az a kitörés?.. mert én ezt még nem hallottam
2011. szept. 7. 20:45
 5/28 anonim ***** válasza:

Angolul "lunges", itt van pl. egy videó: :)

http://www.youtube.com/watch?v=HacUpgo8h80

2011. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 habibi ***** válasza:
100%
igaza van az előttem szólónak, sok vizet kell inni, nem koplalnod kell, hanem az édességet/sósat gyümölccsel/zöldséggel helyettesíteni. Masszírozd a problémás részeket, járj kocogni, biciklizni, jó a görkorizás is, a guggolás, a lábemelés... tehát mozogni!!! és ne várj csodát 1 hónap után, a csodára legalább 2 hónapig kell várni , persze kitartóan kell addig és utána is edzeni és ügyelni arra, hogy mit eszel.
2011. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
naponta egy óra torna plusz hétvégente futàs.. és nem 2 hónapig csinàltam.szval nekem ne jöjjön senki làbemeléssel mert semmit nem ér
2011. szept. 7. 21:15
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, hogy rengeteg embert ismerek, aki rendszeresen, keményen edz és diétázik, és egyik sem néz ki így... aki nem tudja, mi az a kitörés, annak köze nincs az edzéshez, ne haragudj... hiába mondod, hogy így tornázol, meg úgy, mert látszik a képen, hogy nem... hiába napi 1 óra, ha nem csinálod komolyan, és mellette sz*rt eszel.

www.body.builder.hu

2011. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

a sima kitörés nem nagyon használ, hacsak nem súllyal csinálod! A sétáló kitörés plusz súlyokkal, na az már valami:)

Megmutatom: http://www.youtube.com/watch?v=EzOrV_YCCCE

0:42-nél kezdődik, és ez tényleg hatásos. Hallgasd meg, amit Bunny mond, hogy hogyan kell jól csinálni!

Sok sikert:)


23N

2011. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem nem tudtam, hogy mi az a gyakorlat :) hanem azt nem tudtam, hogy ilyen idiota neve van :) én meg màris kapàsbol két màsik embert is tudok (nem kell àm messzire nézni meg vakoskodni rögtön az elsö 2 kommentelö :))
2011. szept. 8. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!