Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinál egy kozmetikus és...

Mit csinál egy kozmetikus és mennyiért?

Figyelt kérdés

Pattanás és miteszer problémák vannak és gondolom ezekkel kozmetikushoz kell fordulni. De mennyi egy ilyen kezelés és hogyan zajlik? Mondjuk ha az egész arcomat akarom...


Másrészről meg egy barátom T, azt mondta hogy ő először bőrgyógyászhoz ment kitudakolni a dolgokat hogy a kozmetikus ne csesszen ki vele, mert volt egy olyan ismerőse akinek rosszabb lett a bőre vagy ilyesmi...


2011. aug. 7. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

2. bekezdes nem igaz.


elsore annyi hogy nagyjabol 3 ora hosszaig fog tartani. legalabbis nalunk annyi. megpuhit, beken, nyomkod, megin beken tobbfele kremmel, hogy mikkel es mire jo azt tole kerdezd. szivesen elmondja biztos.

2011. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én olyan 2 óráig vagyok ott, elég pattanásos az arcom, és szemöldök+ bajuszgyantával 4500. (bár ez vidéken van.) és kence, gőz, nyomkodás, vmi ellazító cucc, maszk, és ennyi.


(az egész arcodat akarod? miért, lehet olyat csinálni hogy a fél arcodat?)

2011. aug. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. és ha készen van utána pár napig még csúnyább lesz az arc és utána kitisztul? én így hallottam
2011. aug. 7. 12:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Kb 2,5 ora egy teljes kezeles ott, ahova en jarok.

Tisztitas, gozoles, kenegetes, masszirozas, nyomkodas, ismet kenegetes, vegul maszkot is kapok, porusosszehuzo valami es a vegen ugy huzza le az arcomrol.

Nagy szerencsem van, mert ez videken van, idonkent ugyis utazom oda le, akkor szoktam ezt is letudni, 2200 forint konkretan az egesz.

Tavaly telen nem tudtam lejutni, bementem Bp-i kulso keruleti olcsobbnak tuni szalonba es 7ezret fizettem.

Nem volt alaposabb. Viszont csalodott voltam, mert a videki kozmetikus finoman dolgozik, mar aznap is alig latszik, hogy kezelve volt az arcom.

A bp-i kozmetikus olyan erosen nyomkodta, hogy 3 nap mulva meg piros foltos voltam.

2011. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát budapesten 7.ezer Ft.és igen nekem 5-napig nagyon csúnya szokott utánna lenni .(addig bevackolom magam itthonxD)de után meg ragyogok.de a teljes eredményért 2 havonta kell kb.járni amig ki nem tisztul teljesen de utána sem árt.......
2011. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lehet hülye kérdés..de ha bemegyek mit mondjak? arckezelést szeretnék vagy mi? ..
2011. aug. 10. 21:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
jolenne inkabb felhivni es egy idopontot kerni. ha odamesz nem fog megcsinalni egybol ez 100%
2011. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igen mond azt, hogy arctisztítást szeretnél...
2011. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
igen úgy mondd h egy teljes arctisztítást szeretnél,de valószínüleg időpontot kell kérni.
2011. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amikor egyszer bementem, szemöldökgyanta és fülbevaló belövés mind2őt megcsinálta a leguccsó ember után...?
2011. aug. 11. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!