Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik a világon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik a világon olyan lány, akinek tetszik egy teltebb fiú? Vagy mindenkinek csak a soványak tetszenek?

Figyelt kérdés
Sose néz rám úgy egy lány se, hogy akarna valamit is, pedig eljárok ide-oda próbálok velük viccelődni, beszélgetni, de semmi. Csak én vagyok ezzel így?
2010. nov. 6. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
óóó létezik nem is egy, nagyon sok mindenkinek más az ízlése van aki a mackós pasikat szereti a jóó zsíros hasat amit használhatnak párnaként vagy dunnyhaként is ha fáznak...
2010. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Próbálj, egy szintén teltebb nőnél, talán szerencsével jársz majd.
2010. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hany kilo vagy es milyen magas?
2010. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Magasságod? Testsúlyod? A túl kövér srácokat senki nem szereti! És mi az, hogy "csak a soványak tetszenek" mindenkinek? Az én életem szerelme nem sovány, hanem normális testalkatú, elenyészően kicsi pocakkal... A volt szeretőm is ilyen! Szóval nagyon nem soványak! Ha te kövér vagy, akkor ne számíts semmi jóra! Fogyj le (ne soványra, mert azt a lányok nem szeretik), és tapadni fognak a csajok! Nehogy már el kelljen viselnünk egy kövér pasit! Te szereted a kövér nőket? A nyakam rá, hogy nem!!!
2010. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Akinek nem jönnek be a teltebb fiúk, nem azt jelenti, hogy a soványakat szereti :) a sovány fiú ugyanannyira nem esztétikus látvány, mint a kövér. Én a férfias férfiakat szeretem :)
2010. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%
Hagyd abba a zabálást!
2010. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha túlsúlyos vagy és alig mozogtál és náne sport ugye...akkor:


először elég lenne esténként 1 óra séta! hidd el sokat segít és ne este kezdj el zabálni hanem reggel egyél vagy délbe. És kaja után inkább ne feküdj vagy ülj le pihenni.

2010. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Most miért bántjátok szegényt? :/

Igenis vannak olyan lányok akiknek a teltebb fiúk tetszenek és fordítva is.

2010. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 tikana ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek a teltebb fiúk. Arra figyelj oda, hogy tartsd kordában az izzadásodat, válassz jó parfümöt, megfelelően öltözködj, mert neked nem az áll jól ami a cingároknak, és figyelj, hogy a felsőd elég hosszú legyen nehogy kilógjon a hasad belőle. Az nem túl sexi.

Ha pedig az arcbőröd nincs rendben menj el bőrgyógyászhoz, csodákra képes...

Ne hidd, hogy mert kövért vagy nem kellesz majd senkinek!!!

2010. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
igen van, nem egy dagadt ffi t láttam már csajjal, sőt vékony, szép csajjal is. nézz körül az utcán, merits önbizalmat abbol hogy nézed a randa dagadt embereket, akiknél jobbnak érzed magad, és hogy nekik is van párjuk. velem am semmi gáz :) mégis ugy éreztem sokáig hogy én nem vagyok elég jó ahhoz hogy barátnőm legyen, mer csunya vagyok mittomén... de aztan rájöttem hogy sok gyökérnek mindnek van szép barátnője, nehogy már nekem ne legyen, és voila, nem egy bombázó lett a barátnőm, de az nem is kéne. alacsony, vékony, szép, és nagyon szeretem :)
2010. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!